תוכן עניינים

ברוכים הבאים לליאור אייזינגר שירותי חקירה על-ידי בלשים מקצועיים.

משרדנו מחזיק ברישיונות וההסמכות הנדרשות כחוק, ומבצע חקירות סמויות וגלויות עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ועד לגופים ממשלתיים וציבוריים.

מקים ומייסד המשרד, ליאור אייזינגר, הינו בלש פרטי בעל למעלה מ-20 שנות ניסיון בביצוע מגוון רחב של חקירות לרבות חקירות מחשב וסייבר, חקירות גניבות במקומות עבודה, עבודת חקירה עבור משרדי עריכת דין, עבודה עם נוער בסיכון, חקירות בגידות ונישואין, חקירות נדל"ן ועוד.

מתי יש לפנות לבלש פרטי?

עבור מרביתנו, פנייה לשירותי בילוש פרטיים היא לרוב מוצא אחרון. 

התחושה שמשהו איננו כשורה, או הידיעה שמתבצע דבר מה עברייני או לא מוסרי כלפינו או כלפי היקרים לנו, ואין לנו את ההוכחה לכך, יכולה בהחלט להצדיק שירותי חקירה פרטיים.

נושאים יומיומיים: מרגישים שילדיכם מסתירים מכם דבר מה? בן או בת הזוג מקיימים מערכת יחסים מחוץ לנישואין? ישנו אדם שטוען שהוא מחזיק במידע רגיש אודותיכם ומנסה לסחוט אתכם? חוששים שאולי אחד מן העובדים שלכם גונב מכם רכוש, כסף או מידע (בעניין זה ראו חקירות קניין רוחני)? במקרים שכאלו חקירה פרטית תסייע לכם לגבש את ההוכחות הנדרשות, ומשם לנקוט בהליכים משפטיים, פיטורין או גירושין.

נושאים מורכבים: מנגד, אנו עלולים להזדקק לשירותי חקירה לאור העובדה שמדובר בתיקים מורכבים לרבות חקירות כלכליות, חקירות תביעות נגד רשויות וגורמים שונים לאור מפגעים או נזקים סביבתיים, חקירות הונאה בתחום הנדל"ן וההון דוגמת ניצול לרעה של חוק שכירות מוגנת, ביצוע הברחה וכן הסתרת נכסים כדי להימנע מחלוקה הוגנת של רכוש וביצוע ריגול תעשייתי.

להתרשמות מן התיקים השונים אליהם נדרשנו, תוכלו לבקר במדור סיפורי ההצלחה של משרדנו.

לייעוץ עם בלש פרטי מוסמך השאירו פניה:

להגיע לשורש האמת

אם ננסה לתמצת את מהות פנייתכם למשרד חקירות מקצועי, הרי שברצונכם לחשוף את האמת, ולגבש הוכחות.

משרדי חקירה מקצועיים עוסקים באיסוף ראיות חותכות אשר אינן משתמעות לשני פנים. ראיות שנאספות באופן חוקי, וזאת לאור העובדה שמשרדי חקירות כפופים לתקנות הקבועות בחוק, ראיות שבסופו של יום קבילות בבית המשפט.

איסוף הראיות מתבצע במגוון רחב של אמצעים, לרבות ביצוע מעקבים פיזיים לצורך תיעוד וצילום הוכחות, וכן באמצעות הקלטות המדובבות באופן חוקי (ישנה רגישות רבה בנושא זה), וזאת כדי לאושש את החשד ולנקוט בצעדים הנדרשים.

צוות החוקרים הפרטיים המיומן הפעיל מטעם משרדנו, בקיא בנושא איסוף ראיות, וכן משמש לא אחת כחלק מן התביעה המשפטית. במידת הצורך, אנו יכולים להגיע לבית המשפט כחלק מהשלמת תוצאותיו של ההליך החקירתי.

משרד חקירות ליאור אייזינגר - בלש עם מצלמה

עבודת בילוש בנושאים פרטיים

להלן הדוגמאות המרכזיות לעבודתנו בנושאים הנוגעים לחיי היום-יום:

  • תיקי גירושין – לקוחות המבקשים להוכיח על נכסים או הון כספי שמוסתר מהם כחלק מהליך הגירושין. לקוחות המבקשים להוכיח את חוסר נאמנותם של בני או בנות הזוג. במקרים מסוימים, עבודתנו מגיעה כתוצאה מפנייתו של עורך דין לענייני משפחה.
  • נדל"ן – נדל"ן לרוב מערב או זוגות בהליכי גירושין בהם אחד הצדדים מסתיר נכס, או במקרים של שכירות מוגנת. לא אחת, צאצאי דיירים הזכאים לשכירות מוגנת, מנצלים את החוק ומנסים להוכיח כי הם זכאים לתשלומי עשרות או מאות שקלים בחודש בעבור נכס ששוויו הוא אלפי שנים, בהתאם לימינו.
  • איתור אנשים – איתור בני נוער שברחו מן הבית, איתור נוכל שגנב כסף ועוד. בנושא זה ראו שירות איתור אנשים
  • גנים ומטפלות – חקירות חשד התעלללות בגן ילדים וכן ביצוע בדיקה ומעקב אחר מטפלת פרטית.

עבודת בילוש בנושאים עסקיים

להלן הדוגמאות המרכזיות לעבודתנו בנושאים עסקיים וכלכליים:

  • שותפות עסקית – ביצוע בדיקת רקע לשותף עסקי. רבים אינם ששים לחתימה על הסכם עד לאחר שתבוצע חקירה מקיפה שתבהיר מיהו האדם שעמו הם באים בהתקשרות. האם יש אינטרס סמוי? מצב כלכלי רעוע? הכל חשוף.
  • משרדי עורכי דין – משרדנו פעיל אל מול משרדי עריכת דין ומבצע מגוון פעולות לרבות איתור חייבים, ביצוע חקירות לחדלות פירעון, חקירת בן או בת זוג המסתירים נכסים, איסוף ראיות מהשטח לצורכי גיבוש אסטרטגיית הגנה משפטית ועוד.
  • גניבה מבית עסק – מעסיקים הפונים אלינו לנוכח החשש שמא עובד איננו נאמן ומבצע עבירה. בנושא זה ראו חקירת מעילת כספים.
ככלל, כדאי לדעת שלמשרדנו מומחיות רבת שנים בביצוע חקירות כלכליות מורכבות שנועדו למפות את הכנסותיו והוצאותיו של האובייקט למעקב, וכן מיפוי כלל נכסיו ופעילותו העסקית.

עבודת בילוש בנושאים ציבוריים

למשרדנו ניסיון בעבודה עם משרדים ממשלתיים וציבוריים.

בנושא זה מומלץ לעיין בסיפור ההצלחה שלנו בפרשת קופת חולים מאוחדת.

אנו מבצעים חקירות מורכבות, ורותמים לצדנו מגוון רחב של אנשי מקצוע המסייעים לנו במהלך החקירה לרבות יועצים חיצוניים ואנשי שטח.

חשוב לציין שאין זה משנה עד כמה הציוד הטכנולוגי יהיה לצדנו, ההון האנושי הוא שמכתיב את תוצאות החקירה ויעילותה.

שניגש לעבודה?

בלש פרטי

בקבלתכם שירות בלש פרטי מטעם משרד חקירות ליאור אייזינגר, אתם נהנים מ:

  • צוות מקצועי – כל חוקר פרטי מטעם משרדנו הינו בעל ניסיון עתיר שנים ומיומן במגוון נושאי חקירה. אנו מביאים עמנו ניסיון מקצועי שגם מוביל למציאת קצה חוט ראשוני והבאת הוכחות חותכות בתוך זמן קצר.
  • ציוד מקצועי – לצד ההון האנושי, אנשינו מצויידים במיטב הציוד הטכנולוגי הנדרש לביצוע מהלכי חקירה מתוחכמים.
  • יועצים מומחים ואנשי שטח – כדי להבטיח חקירה איכותית ומקצועית, יצרנו לעצמנו לאורך השנים, רשת עניפה של אנשי מקצוע המלווים את משרדנו, ומבטיחים הצלחות מזהירות. יועצים מומחים בנושאיים מקצועיים שונים לרבות הנדסה, מחשבים, פיננסים וכלכלה, וכן אנשי שטח המספקים לנו מודיעין איכותי.

לשירותי בילוש פרטי השאירו פניה:

שאלות נפוצות

מדוע צריך לפנות לבלש פרטי?

אם אתם מרגישים שמתבצע מקרה שאיננו מוסרי כלפיכם או כלפי משפחתיכם.

מיהו בלש פרטי?

בלש פרטי, הוא אדם שתחום עיסוקו הוא בחקירות ובילוש. הוא מתנהג כמו אזרח רגיל לכל דבר, אך הוא בעל רישיון לעסוק בתחום שציינו. המטרה שלו היא לצבור מידע כדי להבין את הפרטים לעומק.

האם ישנם איסורים החלים על הבלש?

התפקיד שלו הוא מורכב. אסור לבלש להתחזות לאישיות כלשהי, אך הוא יכול להמציא לעצמו שם שלא קיים. בנוסף, יש איסור לבצע האזנות.

האם יש לכם ניסיון בתחום?

יש לנו את כל הרישיונות הדרושים. ליאור אייזינגר, מייסד המשרד, בעל ניסיון של 20 שנה לפחות בתחום הבילוש הפרטי והחקירות. הוא מתמחה בחקירות של מחשב וסייבר, חקירת גניבות, חקירת בגידות ועוד.

מהם המקרים הכי נפוצים שמצריכים לפנות לבלש פרטי?

גירושין. הוכחת חוסר הנאמנות של בן/בת הזוג או להוכיח על נכסים שהוסתרו כנגד אחד מהצדדים.

שותפות. לפני ביצוע החתימה של השותפות, יש לבחון את הצד השני האם הוא אמין? מיהו אותו האדם שאנחנו הולכים לשתף איתו פעולה?

גניבה. ביצוע בילוש כלפי עובד שאינו נאמן ויש חשד שהוא גונב.

איתור. אסיפת ממצאים ותחקירים על אדם שנעדר. לאחר אסיפת הממצאים, הלקוח מקבל מאיתנו את תוצאות המעקב וכיצד להמשיך את התהליך.  

נציין שאנחנו עוסקים בעוד מקרים רבים. הסתכלו באתרינו והתרשמו.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן