חוקר פרטי בתל אביב

תוכן עניינים

ליאור אייזינגר משרד חקירות בתל אביב, מספק שירותי חקירה מקצועיים מזה 20 שנים.

לאורך שנות פעילותנו, נדרשנו למגוון רחב של תיקים, וצברנו ידע בכל תחומי החקירה, הן עבור הקהל הפרטי והן עבור הקהל העסקי וכן משרדים ממשלתיים.

כלל צוות החוקרים הפרטיים הפועלים מטעם משרדנו, בעלי רישיון כחוק, וכן משרדנו מורשה ומוסמך לחקירות בכפוף לתקנות הקבועות על-פי משרד המשפטים.

לצד היותנו משרד חקירות בתל אביב, הצוותים שלנו פועלים בפריסה ארצית וכן מספקים שירותי חקירה בינלאומיים.

ליאור אייזינגר חוקר פרטי בתל אביב

בהגדרה תפקידנו הוא פשוט: לחשוף את האמת תוך גיבושן של הוכחות חותכות.

בפועל, הרי שכל תיק ותיק, גם אלו שנראים פשוטים למראית עין, מביאים עמם מורכבות ולעתים גם צורך בחשיבה מחוץ לקופסה וגיבוש טכניקות חקירה חדשות.

מבין סיפורי ההצלחה שאנו מפרסמים לעתים קרובות, תוכלו למצוא כיצד שכן מעורער בנפשו הטריד לקוחה מטעמנו. התבקשנו לבחון כיצד לגבש נגדו ראיות שיאפשרו להרחיק אותו. הבנו שמדובר באדם לוקה בנפשו ונקטנו בגישה אחרת – משכנו את האש אלינו וגרמנו לו לפתח אובססיה כלפי אחד החוקרים שלנו. הוא פשוט "ירד" מהאדם הקודם שהוא הטריד. בחרנו פשוט בדר אחרת.

בסיפור אחר, איש עסקים מצליח ניסה להסתיר רכוש. בעזרת חקירה מאומצת והבנה שלפעמים התשובה נמצאת ממש מעבר לפינה, גילינו שאחיו שסובל מפיגור שכלי קשה, החזיק (מבלי שידע על כך) בנכסים רבים והון כספי.

במקרה אחר ומורכב מאוד עבור חקירה ממשלתית, נדרשנו לחקירת חברה מוכרת לכל אזרח ישראלי. יצרנו חברה מזויפת שמשתקעת בארץ ושזקוקה לשירותי תשתית מקומיים . גיבשנו ראיות תוך יצירת מצג שווא מושלם של חברה אמיתית הפעילה גם בקנדה, והצלחנו להביא לראיות זהב שהובילו לנקיטת הליכים כנגד החברה.

בחיפושכם אחר חוקר פרטי באיזור תל אביב, אנו פעילים בכל סוגי החקירה לרבות:

חקירת בגידות | חקירות כלכליות | גניבה ממעביד | חקירות נדל"ן | איתור נכסים | חקירות מעילה | ריגול תעשייתי | חקירות עסקיות | ועוד.

לשירותי חוקר פרטי בתל אביב השאירו פניה:

להרכיב את הפאזל

ירידה לשורש האמת דורשת גיבוש של פרטים שונים, ולעתים מציאת החתיכה החסרה שמשלימה ומסבירה את התמונה המלאה.

בקבלתכם שירות חקירות בתל אביב מטעמנו, הרי שכל תיק ותיק הנלקח על-ידי משרדנו, זוכה למלוא ההתייחסות והמשאבים הנדרשים, תוך חתירה לפתרון מהיר ויעיל. ככל שנפצח את החקירה באופן המהיר ביותר, כך אנו חוסכים עבורכם הלקוחות הוצאות בלתי מבוטלים.

ראיות קבילות בבית המשפט

משרד חקירות ליאור אייזינגר פעיל מול גורמים פרטיים ועסקיים ועד לחברות ציבוריות וכן גורמים ממשלתיים.

אנו עונים על כל הדרישות, ההנחיות והתקנות שנקבעו על-פי משרד המשפטים. מתוך ההיכרות והמעמיקה עם מערכת המשפט, אנו יודעים כיצד לאסוף ולגבש ראיות קבילות בבית המשפט. לקוחותינו מקבלים לא רק הוכחות חותכות, אלא גם את היכולת להגיש תלונה במשטרה או לנקוט בצעדים משפטיים כנגד האובייקט למעקב.

משרדנו פעיל ומספק את שירותיו לעורכי דין, וכן רשום במשרד המשפטים כמשרד חקירות המורשה לפעילות באשר לתיקי חדלות פרעון.

אילו תיקים לא ניקח?

בחיפושכם אחר חוקר פרטי בתל אביב, וודאי שישנו דבר מה שטורד את מנוחתכם ולא עוזב אתכם עד לחשיפת האמת.

אך ישנם מקרים שבהם החששות שלנו מפליגים למחוזות שגורמים לנו לפרש את הנעשה בצורה קיצונית. מטרתנו היא לספק שירותי חקירה מקצועיים למי שזקוק להם, וכן אין מטרתנו להרוויח את לחמנו על אדם שלא יפיק מאתנו את התועלת אותה חיפש.

לכן, בכל תיק ותיק המגיע אלינו, ובכל פנייה, אנו נבקש לקבל את מלוא הפרטים מכם. כתבנו מאמר שלם בנושא מתי לא לשכור חוקר פרטי, אולם הטלפון שלנו תמיד זמין עבורכם, ונשמח לספק לכם ייעוץ ראשוני.

האמצעים העומדים לרשותנו

גיבושן של ראיות חותכות מתחילה קודם כל בגיבושה של תמונת המצב המלאה. את התוצאות שלנו אנו משיגים באמצעות:

  • צוות מיומן – כל חוקר וחוקרת מטעם ליאור אייזינגר חקירות, הינם מיומנים ובעלי שנות פעילות רבות. בזכות הוותק, אנו מביאים עמנו ניסיון חשוב שגם מאפשר פיצוח תיקים מורכבים בפרק זמן קצר. אמנם תמיד יש הפתעות, אך גם כולנו כבני אדם, נוטים לתבניות התנהגותיות עקביות.
  • ציוד מקצועי – לרשות משרדנו ציוד טכנולוגי מקצועי המאפשר לזרז תיקי חקירה וכן להשיג ראיות חשובות שבטכניקות רגילות לעתים או שלא ניתן להשיגן כלל, או שיהיה זה אתגר ממושך. על האמצעים העומדים לרשותנו פירטנו במידת הניתן כאן.
  • שיטות חקירה קלאסיות – כי אין תחליף לעבודת שטח אמיתית. לרשותנו ניסיון של 20 שנים בביצוע מעקבים וכן באיתור אנשים.
  • יועצים מומחים ואנשי שטח – לאורך השנים גיבשנו אנשי שטח חיצוניים המאפשרים לנו לגבש מידע ולהשיג מודיעין חשוב. לא אחת, בזכות אותם אנשי שטח, תיקים קשים קיבלו תפנית חדה. כמו כן, לצדנו עומדים יועצים מומחים חיצוניים המאפשרים לנו להידרש לכל תיק ולספק את המענה המקצועי הטוב ביותר. דוגמאות לכך ניתן למצוא בחקירות סייבר, תחום מורכב שלעתים קרובות גם החוקר הוותיק ביותר איננו מתמצה.

לשירות מטעם חוקר פרטי בתל אביב השאירו פניה:

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן