בדיקת אמינות

תוכן עניינים

בדיקות אמינות יכולות להידרש בעקבות מגוון רחב של מצבים שונים ונסיבות משתנות.

וודאי שלא עבור כל עובד ועובדת, אנו נשכור את שירותיו של משרד חקירות, שהרי מדובר בהוצאה של הון תועפות, ומרבית הסיכויים שרוב האנשים שיגיעו לעבודה הם כאלו שרוצים להתפרנס בכבוד ולחיות את חייהם כבשגרה.

אם כך המצב, מתי בכל זאת נרצה לערוך בדיקות אמינות?

מערכי בדיקה שכאלו יכולים להידרש במקומות עבודה בעלי רגישות גבוהה, ולעתים הבדיקות ייעשו דווקא על עובדים וותיקים ולא חדשים. בדיקות שכאלו יכולות גם להידרש כאשר שותף עסקי חושש מפני שותף חדש שאיננו מכיר, והוא היה מעוניין לעשות קצת שיעורי בית. גם בעלי דירות לעתים יכולים לקחת חוקר פרטי, אך שוב – מדובר בהוצאה של הון תועפות ואנו נבחן אם כדאי או לא כדאי לקבל מאתנו שירות.

שירות בדיקת אמינות ע"י משרד חקירות

משרד חקירות יכול לספק שני סוגים שונים של מבדקי אמינות: דיסקרטי וגלוי.

לעתים אף נבקש לשלב בין שני סוגי המבדקים, שכן דווקא המבדק הגלוי, עשוי להיות זה שיניע את האדם החשוד לבצע מהלכים לא נכונים מתוך לחץ ותחושה שסוגרים עליו.

מבדקים גלויים יכולים להיות חקירות במקום העבודה. זימון עובד אחר עובד, עובדת אחר עובדת, ותשאול מקיף על-ידי חוקר פרטי מטעם משרדנו. מבדקים שכאלו יכולים גם לכלול פוליגרף, דעו שאין מדובר בראייה קבילה בבית המשפט, אך זהו אמצעי מאוד יעיל לקבל אינדיקציה על עובד שסרח.

מבדקים סמויים יתבצעו דרך אמצעים שונים לרבות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים וכן מעקבים.

דוגמאות לבדיקות אמינות

דוגמה ראשונה

בעל חברה גדולה פנה למשרדנו, וזאת לאחר שעלה בו החשד שמא אחד העובדים מתנהל מאחורי גבו.

העובד קיבל העלאה מכובדת, מילא תפקיד בכיר במחלקת השיווק והמכירה, וניהל את הלקוחות הבכירים והחשובים ביותר של בית העסק. בעזרת בדיקה מאומצת שכללה מעקבים אחר התנהלותו של העובד, התגלה שהוא הקים עסק מקביל, ואט אט הוא מעביר וגונב את הלקוחות של בעל החברה.

שימו לב: אין מדובר בבדיקה שנערכה על עובד חדש, כי אם עובד קיים, עובד שצבר הערכה רבה וכל שכן הבוס ראה בו כחלק בלתי נפרד מצמיחתה.

דוגמה נוספת

התקיימה בחברה טכנולוגית ובה ציוד יקר שהחל בהדרגה להיעלם. כל אחד ואחת מן העובדים היו חשודים, אך למרבה הצער לא היו בנמצא מצלמות מעקב שאפשרו להבין מי הם העובדים שסוחבים איתם ציוד הביתה.

בעזרת מאמצי חקירה שכללו חקירת עובדים ושימוש בפוליגרף, אותרה התנהגות חשודה של מספר עובדים. נמצא שישנה התארגנות שסוחבת את הציוד ומוכרת אותו לכל המרבה במחיר. בעזרת מעקב ותצפיות, התגלה המקום שבו אוחסן הציוד ושממנו בוצעו העסקאות. הכול תועד לצורך הבאת ראיות חותכות, וזאת כדי שבעל החברה יוכל להגיש תלונה במשטרה, באם וירצה בכך.

לפרטים נוספים אודות ביצוע בדיקת אמינות ע"י משרד חקירות:

האמצעים העומדים לרשותנו

משרדנו פועל בשיתוף פעולה עם ארגונים, חברות, עסקים וכן גורמים פרטיים המבקשים להסיר ספקות לגבי צד שעמו הם באים בהתקשרות מסוימת.

כדי לאפשר זאת, אנו רותמים לצדנו מספר גורמים שונים שיחדיו מספקים את השירות הנדרש.

צוות חוקרים מיומן

לרשותנו צוות חוקרים בעל הכישורים והמיומנויות הנדרשים כדי לבצע מאמצי חקירה וכן טכניקות שמפעילות לחץ מתון ובלתי מודע על הנחקרים. לעתים קרובות, ערעור ביטחונם של הנחקרים הוא הדרך היעילה ביותר להוביל אותם לעשות טעויות מהירות.

ציוד טכנולוגי

לרשותנו הציוד הטכנולוגי הנדרש כדי לאפשר את קבלת ההוכחות החותכות, תוך שמירה על חוקי מדינת ישראל. זכרו: איסוף ראיות באופן שאיננו חוקי, לא יתקבל בבית המשפט ולא יהא ראייה קבילה.

ניסיון עשיר

לרשותנו הניסיון המקצועי, תוך התנסות עם מאות חקירות שונות בתחום בדיקות האמינות. למשרדנו 20 שנות ניסיון בענף.

ראיות קבילות בבית המשפט

באם בבדיקת אמינות נמצאו ראיות המעידות על פעילות עבריינית, ההחלטה באשר להגשת תלונה תהיה בידיים שלכם. אנו נעשה את כל המאמצים הנדרשים כדי לספק לכם את הראיות החותכות שיתקבלו בבית המשפט, ושיאפשרו לכם לבוא בדין וחשבון אם וכאשר יתברר שאדם מעל באמונכם.

שאלות נפוצות

האם בדיקות אמינות מעניקות תוצאות חד- משמעיות?

כן, זוהי אחת מן הסיבות המרכזיות שיובילו אתכם לקבל את השירות מטעם חוקר פרטי.

לרשותנו אמצעי חקירה וטכניקות שמטרתן לאסוף ראיות שאינן משתמעות לשני פנים.

ראיות אלו קבילות בבית המשפט וניתן להגיש באמצעותן תלונה במשטרה.

האם האמצעים כשרים?

כן, כל האמצעים הם על-פי חוק, ונעשים בכפוף לתחיקות והרגולציה הקיימת על חוקרים פרטיים.

משרד חקירות שיפעיל שיטות חקירה לבדיקת אמינות כזו או אחרת באופן לא חוקי, יאבד את רישיונו די מהר.

אני חושד שעובד גנב ממני, אבל מדובר בקניין רוחני, יש מה לעשות בנידון?

למשרדנו ניסיון בנושא זה.

גניבת קניין רוחני מצריכה בדיקה קפדנית והוכחה חד משמעית שאכן נעשה שימוש בנכס הרוחני שלכם, דוגמת מוניטין של חברה, שירותים של חברה, תיק עבודות וכיוצא בכך.

האם החקירה נעשית בדיסקרטיות?

בדיקת אמינות יכולה להתקיים בדיסקרטיות, אך לעתים בדיקות של אמינות עובדים ייערכו באופן גלוי לחלוטין.

הסיבה לכך נעוצה בעובדה שעובדים שנוכחים לגלות שנערכת חקירה, יילחצו ויישברו די מהר או שיעשו טעויות שיחשפו אותם.

דיסקרטיות מובטחת, פנו אלינו עוד היום (זמינות גם למצבי חירום):

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן