חברות מודיעין עסקי

תוכן עניינים

משרד חקירות ליאור אייזינגר מביא עמו 20 שנות פעילות שוטפת למען עסקים מן המגזר הפרטי והציבורי, ומספק מידע מודיעיני חשוב על התנהלותן של חברות ופעילותן.

לרשותנו שורה של מומחים לחקירות מקצועיות המסוגלים לאסוף מידע רב גלוי ונסתר, לנתחו ולספק דו"חות מקיפים לצורך ריגול תעשייתי וחקר המתחרים. 

ההבדל בין חברת מודיעין עסקי למשרד חקירות מודיעין עסקי?

משרדנו מציע שירותי בוטיק ייחודיים המאפשרים שירות אישי וניתוב משאבים מידי לצורכי חקירה מקיפה.

לרשותנו אמצעים טכנולוגיים והון אנושי מובחר אשר מסייע לנו להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בעבור חברות מקשת רחבה של תחומים, לרבות משרדים ציבוריים המבקשים לבצע מעקב ולהבין אם ישנה התנהלות שאיננה חוקית בעבור חברות מובילות המוכרות בכל בית בישראל.

משרדנו פעיל ומבצע שיתופי פעולה פוריים אל מול גורמי מודיעין שונים המאפשרים לנו לספק שירות מקצועי וחובק עולם. משרד חקירות ליאור אייזינגר  מעניק שירותי חקירה מקומיים ובינלאומיים כאחד, וזמין עבור פרויקטים מורכבים המצריכים מחשבה מקדימה, התוויית אסטרטגיית חקירה נכונה ויצירת 'מלכודות' אשר יובילו אותנו עד לחקר האמת.

לחקירת מודיעין עסקי צרו עמנו קשר (זמינות למקרי חירום 24/7)

חשיבותו של מודיעין עסקי

מודיעין עסקי איכותי מסייע למנהלים ומשתמשי קצה ארגוניים בכירים לקבל החלטות עסקיות מושכלות, ולבצע מהלכים אסטרטגיים המבוססים על קריאתה הנכונה של המפה העסקית התחרותית.

בעידן בו גם חברות גדולות ומובילות יכולות להיכנס לתהליכים של סטגנציה, ריגול תעשייתי על-ידי חברת מודיעין עסקי או משרד חקירות המתמחה בנושא זה, יכולה לעשות את כל ההבדל.

לאור היותנו משרד חקירות, אנו מציעים 2 שירותים לבחירתכם:

חשיפת ריגול תעשייתי בחברתכם

חושדים שמידע רגיש דולף מן החברה? מרגישים שהעסקים המתחרים בכם מקדימים אתכם בכל פעם מחדש? משרדנו מספק שירותי חקירה פנים-ארגוניים לצורך מציאת מקורות הדלפה אשר פוגעים בעסק שלכם.

גם אם התעורר בכם ולו החשד הקטן ביותר בדבר נושא זה, אנו זמינים לשיחת ייעוץ ראשונית. יצוין כי משרדנו איננו לוקח כל חקירה, ואם נרגיש שהחשד שהתעורר בכם הוא איננו סביר, נגיד זאת באופן מידי.

ריגול תעשייתי

בדומה לחברות מודיעין עסקי נוספות בשוק, גם משרדנו רותם את כישוריו ויכולותיו שצבר לאורך 20 שנות פעילות, ומספק שירותי ריגול עסקי לחברות מארגונים קטנים ועד לתאגידי ענק. החקירות מתבצעות בארץ ובחו"ל, תוך היעזרות בהון אנושי איכותי ובציוד טכנולוגי מקצועי.

כיצד מתבצע התהליך?

בהגיעכם לקבלת ייעוץ מחברת מודיעין עסקי או משרד חקירות המתמחה בתחום, הצעד הראשון והחשוב ביותר שיבוצע, יהא חקירה והיכרות עם הענף המדובר. לרשות משרדנו מומחים מקשת רחבה של עסקים, ואנשי קשר המאפשרים לנו לנהל ולבצע חקירות מורכבות עד לנושאים טכנולוגיים מתקדמים.

עם מגוון רחב של כלים, יישומים ומתודולוגיות, אנו יכולים לאסוף נתונים דרך מערכות פנימיות ומקורות חיצוניים – הכל בכפוף לחוקי מדינת ישראל ובהתאם למידע המתאפשר. צעד אחר צעד, אנו מנתחים את המידע, מפעילים סוכני שטח ומייצרים דו"חות מקיפים התואמים לדרישות הלקוח.

אם ניגש אל תחילתו של התהליך, הכל מתחיל מכוס קפה אחת איתנו שבה אנו מקבלים לידינו את כל המידע ופשוטו כמשמעו – ניגשים לעבודה.

למה לבחור במשרד חקירות ליאור?

ליאור אייזינגר, חוקר פרטי בעל ניסיון של עשרים שנים. מחקירות מוכרות ו"פופולריות" דוגמת בגידות, ועד לחקירות כלכליות וחקירות אמינותן של חברות מובילות בשוק.

אנו מציעים שירות חקירת מודיעין עסקי אישי ואפקטיבי המבוסס על ניתוב משאבים הישר לצורכי לקוחותינו וללא דיחוי.

כל זאת לא מתאפשר ללא צוות חוקרים מיומן אותו גיבשנו לאורך השנים, יכולת חשיבה מחוץ לקופסה בכל חקירה וחקירה וחתירה למטרה ללא פשרות.

בחיפושכם אחר חברות מודיעין עסקי משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק מענה מקיף ומקצועי. בכל שאלה והתייעצות עם משרד חקירות מודיעין עסקי, אנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פניה באתר או ליצור עמנו קשר טלפוני ישיר.

שאלות נפוצות

מדוע מודיעין עסקי הוא חשוב?

על מנת להצליח בעסקים, לא צריך רק כשרון, אלא צריך אסטרטגיה ומידע על המתחרים שלנו.

לכן, חקירות ומודיעין עסקי, אוספים מידע על המתחרים בתחום.

מדוע המידע על המתחרים יועיל?

על מנת להצליח בעסקים, לא צריך רק כשרון, אלא צריך אסטרטגיה ומידע על המתחרים שלנו.

לכן, חקירות ומודיעין עסקי, אוספים מידע על המתחרים בתחום.

האם מודיעין עסקי נותן מידע אחר מלבד המתחרים?

כן. מודיעין עסקי, לא רק עוסק בהבאת המידע על מתחרינו.

לפעמים בתור בעלי עסק, אנו עובדים עם שותף. יכולות לעלות בנו חשדות באשר לשותף שלנו.

לכן, אנו מספקים חקירה מקיפה, שניתן באמצעותה להבין האם החשדות היו מוצדקות.

כיצד ממשיכים לאחר קבלת הייעוץ?

ברגע שהגענו לקבל ייעוץ מחברת מודיעין או משרד חקירות, השלב הראשון יהיה חקירת התחום שבו רוצים לחקור.

אנו עושים זאת עם מומחים בתחום, יכולות איסוף המידע נעשות באופן מקצועי וכלים רבים.

לאחר מכן, אנו מעבדים את המידע וכותבים דוחות בהתאם.

האם יש לכם ניסיון בתחום?

משרד החקירות שלנו, מתמחה בחקירות מעל 20 שנה.

האם אפשר להתייעץ קודם ההחלטה של קבלת השירות?

כמובן. כל תיק שאנחנו לוקחים, אנו מייעצים ללקוחות שלנו טלפוני.

בייעוץ, אנו בודקים את המקרה ומסיקים האם אפשר להמשיך להתקדם איתו או שמא אין צורך להתקדם.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן