מעקב אחר מטפלת

תוכן עניינים

למרבה הצער, התעללות בילדים חסרי ישע על-ידי מטפלות וגננות, הפכה למכת מדינה.

אם מתעורר בכם החשד, ולו הקטן ביותר, שמא ילדיכם נתונים להתעללות או התעמרות מצד גורם סמכותי, הסתמכו על תחושת הבטן שלכם, ופנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני.

למשרד חקירות ליאור אייזינגר ניסיון של למעלה מ-20 שנים בביצוע מעקבים ותצפיות, תיעוד ואיסוף ראיות לצורכי הגשת תלונה במשטרה ונקיטת הליכים משפטיים. אנו בקיאים בתחיקות והתקנות של מדינת ישראל ובשל כך יודעים כיצד לאסוף ראיות קבילות בבית המשפט.

ביצוע מעקב למטפלת

רק לא מזמן התוודענו לתקרית מחרידה, ובה מטפלת פרטית התעללה בפעוט בו טיפלה בביתו שלו. המקום בו הוא היה אמור לחוש בטוח. נוסיף לכך את המקרים שהולכים ונערמים בגני הילדים, והרי לנו תמונת מצב מדאיגה וחמורה.

עבורנו כהורים, כל הורה, מדובר במכה כואבת, מכה שמעוררת לא אחת תהיות כיצד לא זיהינו זאת קודם. נגיד ונאמר קודם כל שבמרבית המקרים כמעט ולא ניתן להבחין בהתנהגות חשודה מצד המטפלת. לרוב המפגשים שלנו יהיו מלווים בחיוכים ובאהבה רבה אל הילדים. גם אנחנו כחוקרים פרטיים עם אינסטינקטים שנבנים עם הזמן, לא יכולים לעלות על כל אדם.

טיפ חשוב: אלו הילדים שאליהם תשומת לבנו צריכה להיות נתונה. הם אמנם לא מספרים במילים את אשר עובר עליהם, ולעתים הם לא יודעים לפרש זאת כמותר או אסור. אולם התנהגותם מעידה על כך יותר מכול. להלן מספר מאפיינים התנהגותיים שיעזרו לכם לגבש את ההחלטה אם ישנו צורך לבצע מעקב אחר המטפלת בביתכם:

בקרב פעוטות

זהו אולי האתגר הגדול מכול. פעוטות עד גיל שנתיים אינם יודעים לבטא את עצמם מילולית באופן מפורט, והכל טמון ביכולת שלנו לזהות שינויים התנהגותיים חריגים וקיצוניים. 

הנורה האדומה צריכה להידלק באם אתם שמים לב לנסיגה מסוימת בהתפתחות של הפעוט ובעיקר בתחום המוטורי. כמו כן, נסו לבחון אם ישנו שינוי מדאיג בהרגלי השינה. אם הפעוט הפסיק לחייך לאחרונה או נראה אפטי יותר, הרי שיש לבחון חשד להתעללות על-ידי המטפלת.

כמו כן, נסו להעביר את היד על אזורים שלעתים חבלות עלולות להיות חבויות בהם. לטפו את ראשו כמעין פעולת סריקה. נסו לבדוק אם יש בליטות שנובעות ממכה או חבטה. אחרי כל מקלחת, עשו סריקה של הגוף למציאת סימנים כחולים, ואם מצאתם כאלו, לצד נזיפה חמורה במטפלת, תעדו אותם ובדקו ביום למחרת את מצבו הגופני של הפעוט בשנית.

מעל גיל 3

מגילאי 3 ומעלה, הרי שהפעוטות כבר מחקים באופן מאוד מהיר את מה שהם רואים לנגד עיניהם. אם אתם שמים לב שבתהליך הדרגתי, ילדכם הופך לאלים יותר, הרי שייתכן והמטפלת שלו מהווה דוגמה חיה לכך. 
בגיל הזה כבר חשוב להיות קשובים לילד ולנסות להוביל אותו לספר על השגרה היומיומית שלו עם המטפלת. כל סימן ולו הקטן ביותר, הוא עילה שתצדיק את החשד שלכם.
מומלץ גם להשתמש בציורים. תנו לילדכם לצייר ובחנו מה רואים בציור. נסו אף להנחות אותו ובקשו ממנו לצייר את היום יום שלו.

משרד חקירות ליאור אייזינגר לשירותכם. למידע השאירו פניה:

כיצד ניתן לפעול בנושא?

מעקב אחר מטפלת באמצעות מצלמות אבטחה, הינו הדרך היעילה והנכונה ביותר בה נוכל לנקוט.

כיום ניתן למצוא ציוד מעקב מתקדם וסמוי, המאפשר לתעד את המתרחש מדי יום ויום, וכן להציץ בכל רגע נתון על הנעשה בבית דרך אפליקציה בנייד. לרשותנו אמצעי מעקב והקלטה מתקדמים איתם נוכל לאסוף את הראיות המפלילות ולהביא לסיומה של הפרשייה המחרידה.

במשרד חקירות ליאור אייזינגר, נבחן את הבית, ונכיר את הנקודות השונות בהן מומלץ יהיה להתקין את המצלמות. לרשותנו ניסיון עתיר שנים המאפשר לנו להסוות את אמצעי המעקב באופן שלא יעורר חשד בקרב המטפלת.

לצד זאת, ניתן גם לבצע מעקבים סמויים שמטרתם לתעד את הנעשה עם הילד מחוץ לכותלי הבית, וזאת באם המטפלת לוקחת אותו יחד איתה לסידורים או לגני שעשועים.

מתי ניתן להגיש את הראיות למשטרה?

במקרים מסוג זה, אין סיבה למתוח את התקריות יתר על המידה. ברגע שייאספו מספיק ראיות מפלילות המציגות התנהגות נפשעת מצד המטפלת, אנו נגיש אותן לתחנת המשטרה לצורך מיצוי הדין.

לרשותנו ידע מקיף בחוקים הנדרשים לצורך הגשת ראיות קבילות. אנו מבטיחים לכם ששלום ילדכם נמצא אצלנו בחשיבות עליונה, ואנו עושים את כל שביכולתנו כדי לקחת חלק במאבק למיגור התופעה המכוערת שכבר מזמן הפכה למכת מדינה.

בזכות הצוות

לרשות ליאור אייזינגר שירותי חקירה פרטיים, צוות מיומן של חוקרים פרטיים למוד ניסיון.

לאורך שנות פעילותנו, התמודדנו עם תיקים מורכבים יותר ומורכבים פחות, תיקים שמאפשרים לנו לזהות את התרחיש המדובר, ולהתוות את הדרך הנכונה שתוביל לפתרון מהיר ולאיסוף ראיות מפלילות אודות האובייקט למעקב.

לצד הצוות המקצועי, לרשותנו ציוד טכנולוגי מתקדם באמצעותו אנו יכולים לאוסף את הראיות הנדרשות.

דיסקרטיות מובטחת

בתיקים מסוג זה, חשוב שלא לעורר את חשדה של המטפלת.

זכרו כי מעקב אחר מטפלת צריך להתקיים כאשר היא מרגישה שהכול שגרתי. אם אחד מן ההורים לא מצליח לעצור את תחושותיו, אנו מבקשים על אף הרגישות שבנושא, שההורה השני ימשיך לתפקד ולשדר "עסקים כרגיל".

אנו מבטיחים לכם שנעשה את מלוא המאמצים כדי שתהליך איסוף הראיות יהיה מהיר.

למידע אודות חוקר פרטי למעקב אחר מטפלת, השאירו פניה באתר:

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן