חוקר פרטי לגן ילדים

תוכן עניינים

שלא תטעו, כבר היינו עדים לאינספור מקרי חקירה חמורים ומחליאים. אך תמיד אנחנו נדהמים לגלות מקרי התעללות חמורים כשאנחנו מסייעים להורים מודאגים שמבקשים לגלות אם חששותיהם בדבר התעללות בילדיהם, אכן נכונים.

משרד חקירות ליאור אייזינגר מספק שירותי חקירה 24 שעות ביממה, וזמין לתיקי חקירה 'פשוטים' ומורכבים כאחד.

אחת מן התופעות שלמרבה הצער אנו נדרשים לעתים לטפל בהן, היא תופעה של מטפלת מתעללת / גננת, אשר מתעמרת בילדים וגורמת להם לנזקים פיזיים ונפשיים.

מתי יש לשכור חוקר פרטי לבדיקת גננת מתעללת?

כהורים אנחנו מחזיקים באינטואיציות די חזקות ומוצקות. האם בהכרח אפשר לייחס להן הסברים לוגיים? לעתים זהו פשוט הטבע שמטמיע בנו אינסטינקטים מידיים.

לא אחת, תופעה של גננת מתעללת איננה באה לידי ביטוי בסימנים כחולים, אלא בהתעללות נפשית והתעמרות חוזרת ונשנית בילדים. ילדינו, ובעיקר פעוטות שאינם יודעים נכון לעת עתה לבטא את אשר על לבם, רק הופכים את התהליך לקשה יותר, ולכזה המלווה באינספור אמוציות.

להלן מספר סימנים שיכולים לבסס חשד סביר להתעללות בגן הילדים:

  • התפתחות – תחושה שהפעוט מתפתח בקצב איטי מן הרגיל
  • מצב רוח – החיוכים הופכים לתופעה נדירה במחוזותיכם? יש סיבה לחשש
  • הרגלי שינה – האם ישנם שינויים בשעות השינה של ילדיכם? מוטב לבחון את הנושא
  • פחד – הפעוט מציג תגובות קיצוניות יתר על המידה לצעקות? 

עלינו כמובן לציין שאיננו משרד המתמחה בפסיכולוגיה של תינוקות, ואלו הם סימני היכר המופיעים לא אחת במגוון אתרים אינפורמטיביים. מוטב לבחון את הנושא גם מול איש מקצוע ולפנות לגורמי רפואת ילדים אשר יספקו תשובות שלעתים קרובות לא יקבלו מענה מטעם הורים או חוקרים פרטיים.

צרו עמנו קשר (זמינות למקרי חירום 24/7)

מה חוקר פרטי לגן ילדים יכול להציע?

אם ניסיתם לתצפת על גן הילדים ולא ראיתם כל התנהגות מחשידה או רעשים שמצריכים התייחסות מיוחדת, ייתכן ובאמת מוטב לבחון את הנושא עם רופא ילדים. אך במידה והחשדות עדיין קיימים ושרירים, והחשש לא התפוגג, ניתן להיעזר בצוות החוקרים המיומן של משרדנו אשר יפעל לצורך איסוף מידע וראיות מפלילות.

לרשותנו צוות חוקרים מיומן, אנשי שטח ומגוון רחב של שיטות חקירה ותכסיסים אשר יוכלו להציג ראיות מוצקות למתרחש בתוך כותלי הגן.

לצד ההון האנושי שיפעל למען חקירה זו, זיהוי מטפלת מתעללת או גננת מתעללת יתאפשר דרך תיעוד מצולם של הנעשה בין כותלי הגן (או הבית במקרים בהם מדובר במטפלת פרטית) ובהקלטה דרך אמצעים מוסווים.

אודות משרדנו

למשרדנו למעלה מעשרים שנות ניסיון בתחום החקירות, החל מחקירות הנחשבות לפשוטות ופתירות ועד לחקירות סבוכות המצריכות חשיבה מחוץ לקופסה, ויצירת אסטרטגיות חקירה חדשניות.

תיעוד מטפלת מתעללת או גננת מתעללת יכול לסייע בגיבוש ראיות מפלילות אשר יסייעו בפתיחתה של חקירה ובהגשת כתב אישום. לרשותנו היכולת לאסוף את המידע המפליל באם ואכן האירועים מתרחשים.

לפרטים נוספים השאירו לנו פניה באתר לצורך קבלת שיחה חוזרת או התקשרו: 03-6058605

מידע מומלץ

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן