חקירות כלכליות

תוכן עניינים

שירותי חקירה כלכלית מקצועיים עם חוקר כלכלי מיומן

עולה בכם החשד כי אדם מסוים שיש לכם קשר עסקי או אישי עמו יש נכסים שהוא מנסה להסתיר מכם בארץ או בחו"ל? חושדים כי דיווח על הכנסותיו של אדם אינן נכונות? או שמא הוא משלשל לכיסו כספים בדרכים לא חוקיות? – חוקר פרטי כלכלי המתמחה בתחום הוא התשובה עבורכם.

דוגמאות: מתי כדאי לשכור שירותי חוקר פרטי לביצוע חקירה כלכלית?

  • בעת גירושין – אם אתם מתכוונים להתחיל בתהליך גירושין ורוצים להיות בטוחים שבן/ת הזוג לא מסתירים מכם נכסים הנמצאים בבעלותם ואשר יכולים להשפיע על מצבכם הכלכלי לאחר הגירושין – זה בדיוק הזמן לשכור חוקר פרטי.
  • לפני עשיית עסקים – אם אתם מתכוונים להיכנס לשותפות עסקית עם אדם מסוים ואתם רוצים להיות בטוחים שהכל גלוי ואין לו עסקים או נכסים נסתרים, חוקר פרטי יוכל לעזור לכם בנידון.
  • בעת חלוקת ירושה – אם אדם מסוים נפטר ומסיבה מסוימת אתם מעוניינים להיות בטוחים שאתם מקבלים את חלקכם החוקי בכל הנכסים שהיו לו – חקירה פיננסית לצורך איתור נכסים היא בדיוק הדרך עבורכם.

ישנם מקרים נוספים רבים בהם כדאי להפעיל חוקר פרטי לצורך איתור נכסים בארץ ובחו"ל, ביניהם מצב בו לאדם מסוים יש חוב שהוא לא משלם ואתם רוצים לברר אם באמת אין לו נכסים שהוא יכול לפרוע, לפני חתימה על הסכמי ממון ותרחישים רבים נוספים.

ליאור חקירות – חקירות כלכליות בכל מקום

משרד ליאור חקירות מתמחה בתחום של חקירות כלכליות בארץ ובחו"ל. לרשות משרדנו צוות מקצועי ומנוסה המוסמך לביצוע חקירות מסוג זה ואשר עושה שימוש בציוד המקצועי המתקדם ביותר שקיים בתחום וחלקו הגדול מסתמך על כוח אדם איכותי וחדור מטרה.

לרשות משרדנו היכולת לבצע חקירות פיננסיות מורכבות המתקיימות גם במדינות זרות. במסגרת שיחת ההיכרות ופגישתנו, נפעל כדי לדלות את מלוא הפרטים, וזאת על מנת שנוכל להבין את סדר גודל הפרויקט והמשאבים הנדרשים עבורו (דיסקרטיות מובטחת).

לקוחות עיקריים המחפשים אחר חוקר כלכלי

הליכי גירושין

זוגות המצויים בהליכי גירושין החוששים כי בן או בת הזוג מסתירים נכס או הון אשר איננו מופיע בחשבון הבנק. בעזרת חקירה פיננסית המנוהלת היטב, ניתן למצוא (לעתים אף בקלות) את ההוכחות הנדרשות.

משרדי עורכי דין

משרד חקירות פרטיות ליאור, פועל בשירות עורכי דין, ומספק חקירות בנושאי איתור פושטי רגל והבנת מצבם הכלכלי האמתי, משרדי חקירות לענייני משפחה, פעולות גישור בין סכסוכים משפחתיים ועסקיים ועוד.

משרדים ממשלתיים

גופים אלו לא אחת נעזרים בחוקרים כלכליים כדי לגלות באם חברות הנדרשות לתקנות המחמירות אינן מבצעות עבירה או מעלימות עין מפעילות שאיננה חוקית. לעתים יתבצעו חקירות כלכליות לאור פעילות פנימית של עובדים אשר מעוררת חשד.

גופים פיננסיים

בגופים בהם זורמים כספים רבים, גם העובדים המצטיינים ביותר יכולים למעוד. אך בעוד שבמקרי גניבה רגילים אין מדובר באתגר גדול, הרי שבתחומים כלכליים פיננסיים, מוטב לשכור את שירותיהם של חוקרים מיומנים. חקירה כלכלית שכזו צריכה לעלות על העקבות שהותיר אחריו העובד, ולמצוא את הראיות המפלילות.

משרדי עריכת דין? לחצו כאן לקבלת מידע פרטני בנושא שירות חקירות בתחום המשפטים.

שותפים עסקיים

לעתים עלול לעלות החשש שמא שותף עסקי או אדם שעמו אנחנו באים בהתקשרות לאור אינטרס כלכלי משותף, איננו עושה זאת מאותה המטרה.

חקירות מסוג זה, ימפו את ההכנסות וההוצאות של השותף, וכן יבחנו בקפידה את ההיסטוריה שלו.

לעתים חקירות מסוג זה מגלות לנו על אדם שמבצע ריגול תעשייתי לצורכי העברת מידע למתחרים.

זה הזמן לחשוף את האמת, השאירו פניה ונדבר:

חקירת יכולת כלכלית פיננסית

איזה מידע חוקר כלכלי יכול למצוא?

חשוב לציין: משרדנו מספק שירות מקצועי, ומשמעות הדבר היא שאם אין רואים שבאפשרותנו להעניק תועלת ללקוח – הרי שנסביר את הדבר בפתיחות מלאה.

חוקר כלכלי איננו מעל החוק, וכלל האמצעים העומדים לרשותנו הינם על-פי התחיקות הקיימות במדינת ישראל. בהתבסס על עבודה חוקית לחלוטין, אנו יכולים לספק מידע כלכלי רב ויקר ערך לרבות: פעילות כלכלית קודמת ומציאת כשלים ניהוליים (תקף לשותפים עסקיים), איתור נכסים, מציאת מקורות הכנסה רשמיים ולא רשמיים, איתור חשבונות בנק נסתרים, איתור ומציאת מעשי נוכלות פיננסיים, הונאות ביטוח והונאות נדל"ן דוגמת שכירות מוגנת ועוד.

צעד אחר צעד אנו אוספים את הראיות הנדרשות הן באמצעות ציוד מתקדם והן באמצעות הון אנושי איכותי.

עם סיום עבודתנו, יוגש דו"ח מפורט. 

סיפור הצלחה לדוגמה לסכסוך בין בני זוג

בחיפושכם אחר חוקר כלכלי מומלץ הרי שתיקים קודמים ודוגמאות, בהחלט יכולים להכריע את ההחלטה. למרבה הצער, בסיפור הבא הרי שמדובר בתופעה נפוצה למדי.

במסגרת סכסוך בין בני זוג, הגבר עזב את הבית ועבר להתגורר בשכירות בדירה בה מתגוררים ילדיו הבגירים.

סביב הנושא הזה התפתח מאבק גירושין קשה, כאשר היה ידוע לכול שלבעל יש עסק מצליח, אך לא היה ידוע על רכוש שנמצא תחת בעלותו.

על הרקע הזה משרדנו נכנס לפעולה, ועורך דינה של האישה שכר את שירותנו.

בחקירה התגלה שהבעל רשם את הדירה על שמו של אחד מן הילדים בסתר. הילד ידע ושיתף עם זה פעולה. משרדנו אף השיג תיעוד שמי שרכש בפועל את הדירה וביצע את כל הפעולות הנדרשות היה הגבר.

זמינות מידית

מחפשים אחר חוקרים כלכליים לביצוע עבודת מחקר מידית? במקרי חירום משרדנו זמין עבורכם בכל עת 24 שעות ביממה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת חקירה כלכלית בחו"ל או בארץ – צרו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

שאלות נפוצות בנושא חקירות כלכליות

באילו תחומי חקירה אתם מתמחים?

משרד חקירות ליאור אייזינגר מספק שירותי חקירות פיננסיות וכלכליות בקשת רחבה של תחומים. מיפוי הכנסות ונכסים, איתור חשבונות בנק וכל פרט ולו הקטן ביותר אשר יכול לספק תמונה כוללה באשר למצבו הכלכלי של אדם, עסק או חברה.

חקירות שכאלו יכולות להתאים עבור: תיקי גירושין בהן קיים חשד נגד בן/בת הזוג, בדיקות רקע לשותפים או משקיעים, הונאות נדל"ן המתבססות על הסתרת נכסים ועוד.

כמה שנים אתם פעילים?

משרדנו פעיל למעלה מ-20 שנים, ומספק שירותי חקירות פיננסיות לגורמים פרטיים, עסקיים וציבוריים כאחד.

כיצד חקירה שכזו מתבצעת בפועל?

חקירות מסוג זה נעות בין מעבר מכובד על ניירת שמתעדת פעילויות כלכליות כאלו ואחרות, ועד למעקבים בפועל שמאפשרים לנו לתצפת על הפעילות של האובייקט למעקב.

דוגמה לעבודת ניירת היא פעילות פיננסית עבריינית שמתבצעת על-ידי עובד מסוים, למשל מעילה.

דוגמה לעבודת מעקב היא אדם שמסתיר נכס נדל"ן כדי להימנע מחלוקה צודקת ברכוש.

כיצד נוכל להתחיל את התהליך?

התקשרו 03-6058605 או השאירו פניה באתר ובלש פרטי כלכלי ישוב אליכם בהקדם. נכיר את מהות התיק, נדלה את הפרטים הנדרשים כדי להבין את גודל ומורכבות החקירה ומשם נתקדם. הכל תחת דיסקרטיות מוחלטת.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו: