איתור בעלים של חברה

בכללותה, הרי שכל אדם יכול להשיג את כל המידע אותו הוא מחפש על בעלי מניות בחברה באתרו של משרד התעשייה, המסחר והתקשורת.

אולם כאשר הדבר איננו מובהק וגלוי, וכאשר ישנן חשדות כי מאחורי חברה מסוימת או פעילות עסקית מסוימת ישנו גורם סתרים, הרי שניתן לשלב משרד חקירות שיבחן את הנושא על בוריו.

למשרדנו ניסיון של למעלה מ-20 שנים באיתור וחשיפת זהויות, חשיפת מתחזים והוכחת קשרים בין נכסים וחברות לבין בעליהן, גם כאשר הדבר נובע מהסתעפויות שנועדו לטשטש את העקבות.

בכל שאלה והתייעצות בנושא, הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר.

מתי נדרשת חקירה לאיתור הבעלים

ישנם מספר תרחישים נפוצים בהם אנו נדרשים לאיתור זהותו של אדם המחזיק בבעלותו חברה:

1. בדיקת רקע לחברה

אם חברה מסוימת מבקשת לבוא בהתקשרות עם חברה מקבילה, אך איננה מצליחה לגבש בדעתה אם השיגה את כל המידע הרצוי, הרי שהיא תפנה לחברת חקירות שתערוך עבורה חקירת רקע מקיפה.

מורכבות החקירה תלוי באמצעי שבו ננקוט על מנת שנחשוף את בעלי האמיתיים של החברה. כך למשל, אם נידרש להמציא חברת קש שתבוא בהתקשרות עם החברה וכך צעד אחר צעד בטכניקות חקירה שונות, תביא הוכחות חותכות באשר לזהות הבעלים.

2. מידע מעומעם על החברה

כלומר, כאשר בנסיבות מסוימות אנו מבינים כי ישנה חברה מסוימת עמה אנו רוצים לבוא בהתקשרות, אך פרטיה של החברה והמידע עליה הוא עמום ולעתים אף לא קיים כלל. כמו-כן, לעתים 'חברות' יכנו את עצמן 'חברה' בעוד שמאחוריהן למעשה עומד אדם עצמאי בלבד שאיננו רשום כחברה.

מקרים בהם נרצה לבוא בהתקשרות עם החברה, יכולים להיות לאור אירועים משפטיים או אירועים ביטוחיים. למשל, אם אדמה מסוימת בשטח מסוים תיסחף לאור אירוע גשם משמעותי אל אזור אחר ותביא לנזק, ויתגלה כי על השטח אמונה חברה מסוימת אך נתקשה להבין מיהם בעליה.

3. חשד לעסק פיקטיבי

תכסיסים כאלו ואחרים המבוצעים על-ידי נוכלים הם בהחלט מנת חלקה גם של ארצנו.

במקרים ובהם יתברר כי ישנו גורם מסוים אשר יצר עסק פיקטיבי, וכן ששמו עצמו הוא בדוי, הרי שמדובר בשילוב של חקירה לאיתור בעלי החברה וכן חקירת מתחזים.

במקרים אלו לא אחת אנו נוכל לקבל מידע על האדם העומד בראש החברה, רק שהפרטים יהיו שגויים. מעקבים לצד טכניקות חקירה נוספות, יבהירו מיהו הגורם ומהי זהותו.

לקבלת מידע וייעוץ ראשוני, השאירו פניה:

באילו אמצעי חקירה נשתמש?

חקירות המבקשות לאתר אדם מסוים או לשייך בין גורם א' לבין גורם ב', לרוב נסמכות על מספר טכניקות המשתלבות יחדיו:

  • חקירה כלכלית – חקירה המבקשת לבחון את מקורות הכנסותיה של החברה. דרך חשבוניות ומסמכים נוספים המעידים על פעילות כלכלית, ניתן לאתר את זהותו של האדם המחזיק במניות החברה או שעומד מאחורי העסק המצטייר כחברה.
  • מעקבים – ביצוע מעקבים אחר העומדים בראש החברה, וזאת כדי לבחון אם ישנו גורם סתרים נוסף עמו הם באים בהתקשרות.
  • מידענות – תופתעו לגלות אך הרשת כוללת שפע של מידע, וזאת רק אם יודעים כיצד להשתמש באינטרנט ולנצל את משאביו. משרדנו מתמחה בחקירות מידענות רשת ונעזר ביועצים מומחים חיצוניים.
  • טכניקות נוספות – לא נכביר במילים שכן חלק מטכניקות החקירה הינן סודות מקצועיים של משרדנו, אך למשל נוכל להקים חברת קש ולבוא בהתקשרות עם החברה, זאת כדי להעמיק את הקשרים עמה ולהשיג הוכחות דרך תקשורת גלויה.

התייעצו איתנו

בכל שאלה והתייעצות בנושא, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם משרדנו או להשאיר פניה.

אנו מבטיחים דיסקרטיות מוחלטת בעת ההתקשרות, ומספקים ייעוץ ראשוני טלפוני, וזאת כדי לבחון אם מידת יכולתנו לסייע וכן להביא את כל הראיות הנדרשות.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן