חקירות רקע – בדיקת רקע על אנשים

אנשים שנכנסים לחיינו, בייחוד בתחום המקצועי, מספקים מידע על עצמם שאנו צריכים להתבסס עליו כדי להגיע להחלטות חשובות. למרות שמרבית האנשים כנים בנוגע לעברם ומספקים מידע מהימן על עצמם, יש את אלו שעושים בדיוק את ההיפך. כאש מדובר בשקרים עם השפעה ארוכת טווח, הם עלולים להיות הרסניים. כדי שזה לא יקרה חשוב לבצע בדיקות רקע על אנשים מסוימים, ולהיות בטוחים שאתם מתנהלים עם גורמים שיקדמו אתכם ולא להיפך. כאן בליאור משרד חקירות תוכלו לקבל שירות בדיקות רקע מקיף במיוחד, ולגלות מי בסביבתכם מספק לכם מידע כוזב שעלול להזיק לכם.

מתי מומלץ לבצע בדיקת רקע על אנשים?

ישנן מספר סיטואציות שבהן מומלץ לבצע בדיקות רקע על אנשים מסוימים, ואלו שני המצבים הנפוצים ביותר:

בדיקת רקע לעובדים

מקומות עבודה רבים עובדים עם מידע רגיש, מעבירים לא מעט כספים בין גורמים שונים, ולכן הם זקוקים לעובדים שניתן יהיה לסמוך עליהם. קריאת קורות חיים אינה מספיקה כדי לגלות האם עובדים פוטנציאליים הם אמינים. יש לא מעט אנשים שמפברקים את קורות החיים שלהם לחלוטין או משמיטים מהם פרטים חשובים.

לפני שאתם שוכרים עובדים חדשים למקום העבודה שלכם, חשוב לבצע בדיקת רקע מעמיקה – בייחוד עבור תפקידים שכרוכים בהתעסקות עם כספים ומידע רגיש. בדיקת רקע מעמיקה כוללת בדיקה של אמיתות קורות חיים, בדיקת עבר פלילי, ובדיקת מצב פיננסי. באמצעות המידע הזה תוכלו לגלות אם עובדים פוטנציאליים מסוימים סיפקו לכם מידע כוזב על עצמם, ותוכלו לשכור את העובדים האמינים ביותר.

בדיקת רקע עסקית

שיתוף פעולה בין עסקים יכול להניב תוצאות שמיטיבות עם חייהם של אנשים רבים. אולם, שיתוף פעולה עם שותפים שסיפקו לכם מידע כוזב עלול לגרום לכם לנזקים כלכליים וגם רגשיים. לכן, לפני כניסה לשותפות עסקית, חשוב שיהיה לכם מידע מלא על האנשים שאתם עתידים לעבוד עמם. בדיקה יסודית ומעמיקה של שותפים עסקיים כוללת בחינה של המידע הבא:

  • בדיקת רקע פלילי ותיקים בבית משפט
  • חקירות רקע לבדיקת דירוג אשראי
  • בדיקת חובות כלכליים

כאשר יש לאנשים עבר פלילי, אין זה אומר שהם יחזרו לבצע פשעים. אולם, צריך שיהיה לכם את המידע הזה על שותפים עסקיים פוטנציאליים. בנוסף, בדיקה כלכלית היא חיונית לפני כניסה או חתימה על כל שותפות. כאשר אנשים נמצאים בחובות כלכליים, הם עלולים לעשות דברים שהם לא יעשו בדרך כלל. בדיקה של פשיטות רגל, חובות כלכליים ודירוג אשראי תגלה לכם מה המעמד הכלכלי של אותם אנשים שאתם שוקלים לעשות עמם עסקים.

בנוסף, אנשים שנמצאים בדוחק כלכלי עלולים להיות נתונים לניסיונות סחיטה – מה שעלול לגרום להם למכור מידע או למעול בכספים. לכן, אסור בתכלית האיסור לוותר על בדיקה מעמיקה לאנשים שאתם שוקלים להיכנס איתם לעסקים.

בדיקת רקע מקיפה לשוכרים

ישנם המבקשים לבדוק את השוכרים בטרם החתימה על חוזה השכירות.

הדבר נהוג יותר בבתי יוקרה ובהם למשל עלולים להתגורר עבריינים. או בשטחים מסחריים בהם בעלי השטח המסחרי מבקשים לבדוק את האנשים עמם הם באים בקשר.

חקירות רקע על אנשים בליאור משרד חקירות

אין ספק שלמרביתנו אין את הכלים הנכונים לבצע בדיקות רקע לאנשים. כדי לעשות זאת, חשוב שיהיה לצידכם חוקר פרטי מנוסה עם הכלים והרישיון לבצע את כל הבדיקות הנדרשות. משרד ליאור חקירות מתמחה בביצוע חקירות ממגוון סוגים – החל ממעקב אחר בני זוג ועד לחקירות עסקיות.

במשרד אנו משתמשים בכל הכלים הנדרשים כדי לדלות מידע מדויק ואמין על האנשים בחייכם: חקירות גלויות, חקירות סמויות, הקלטות, בדיקת רקע כלכלי, ועוד: אצלנו תוכלו לקבל שירות מקיף שיספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על אנשים שיש לכם עמם קשרים כלכלים. כל הבדיקות נעשות על פי חוק, והצוות המיומן שלנו יספק לכם מידע מדויק שיסייע לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם.

זה הזמן לחשוף את האמת, השאירו פניה ונדבר:

התחום הנפוץ ביותר: בדיקות רקע אחר עובדים הנמצאים בתהליך מול החברה או אחר שותפים עסקיים ומשקיעים.

לצד זאת, ישנם שמעוניינים לערוך בדיקה מסיבותיהם האישיות כגון בטרם חתונה.

בכל מקרה ובו אתם מעוניינים בחקירה מסוג זה, ניתן לפנות למשרדנו.

משתנה באופן ניכר בכל תיק ותיק, מומלץ לפנות אלינו ובשיחה נוכל לספק פרטים נוספים.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן