חקירות איתורים בחו"ל

משרד חקירות ליאור אייזינגר מביא עמו מומחיות של למעלה מ-20 שנות ניסיון בביצוע חקירות בארץ ומעבר לים. לרשותנו רשת חוקרים בפריסה נרחבת במדינות רבות ובכל היבשות, זאת למען מענה מהיר ואף מידי בעתות חירום.

ביצוע איתורים בחו"ל יכול להידרש ממגוון של נסיבות שונות, החל מקרובי משפחה המבקשים לאתר את היקרים לליבם איתם נותק הקשר מטעמים שונים, המבקשים לאתר מכרים וחברים ועד לאיתור הנדרש למען מסירות משפטיות וכן היבטים פרוצדורליים אחרים.

השירות ניתן על-ידי שורת חוקרים מיומנים הבקיאים בתחיקות המקומיות הנכונות לכל מדינה ואזור, וזאת למען ביצוע חקירה ומהלכים התואמים את החוק ושאינם מביאים לכל תסבוכת משפטית.

ניתן להתייעץ עמנו באופן מידי בכל מקרה חירום.

מתי נהוג לאתר אנשים בחו"ל?

תיקי איתור מגיעים אל משרדנו בנסיבות רבות ומשתנות, ועם זאת ניתן למצוא מכנה משותף מסוים אשר עונה על פרמטרים רבים.

איתור קרובי משפחה

קרובי משפחה ומכרים אשר התרחקו עם השנים, ועתה היושבים בארץ מבקשים לדעת לשלומם.

פגשנו במקרים בהם אם מודאגת רצתה לדעת לשלום בנה שהתרחק, ובמקרים בהם משפחה ביקשה לדעת מה עלה בגורל בן משפחה שהתגלע עמו סכסוך קשה ועמוק.

כל מקרה מביא עמו רגישות גבוה, ואנו מספקים את השירות תוך הבנה מלאה של המורכבות הרגשית.

לעתים אין מדובר בהכרח באיתור כפי שהשתמע מכל המקרים שתוארו לעיל, כי אם בצורך לבקר אדם מסוים. כך התבקשנו על-ידי קרובי משפחה לבקר את קרוב משפחתם שהתאשפז בבית החולים, ולדווח להם.

איתור עובד וחקירת רקע

עובדים רבים מעניקים את שירותיהם במיקור חוץ או כשכירים מרחוק, וחברות רבות נוהגות לשכור עובדים מעבר לים המהווים כוח עבודה זול יותר ולא פחות אמין מכוח העבודה המקומי.

ועם זאת, חברות רבות, בעיקר טכנולוגיות והייטקיסטיות, פוגשות במקרים בהם עובדים מציגים מצג שווא של מקצועיות בין אם בבחינות מרחוק ובין אם בקורות החיים, ובכך מהתלים בהם ונהנים משכר גבוהה וללא שום יכולת מקצועית אמיתית.

חקירת איתור בחו"ל של עובדים אלו וביצוע חקירת רקע נלווית הבודקת את אותו אדם, יכולה לספק תמונה מלאה ולהשפיע באופן מהותי על החלטתם של אגפי ה-HR.

איתורים משפטיים ופרוצדורות נלוות

איתור משפטי בחו"ל לצורך מסירת מסמכים והגשת תביעות, ובעיקר עבור אנשים אשר בחרו 'להוריד פרופיל' ונסו אל מדינות שונות במטרה להשכיח את הצרות מאחור.

בנוסף לכך, אנו עורכים חקירות אלו עבור גופים שונים, מסחריים וכן ממשלתיים וציבוריים למען עריכת פרוצדורות שונות המצריכות לאתר את האדם הנדרש וליצור עמו קשר ישיר.

לקבלת מידע וייעוץ ראשוני, השאירו פניה:

פריסה עולמית נרחבת

לאורך 20 פלוס שנות פעילותנו, משרד חקירות ליאור אייזינגר גיבש רשת חוקרים המצויה במגוון רחב של ארצות וערים.

גם במקומות בהם אין לנו דריסת רגל, ראשית כל נאמר זאת בגלוי, ושנית נבחן כיצד נוכל לסייע ואם אכן יש לנו את הכלים והמשאבים לכך.

אנו פועלים באופן מידי בעת הצורך, ויכולים בסבירות גבוהה, לאתר גורמים רבים על אף המורכבות הרבה.

ייעוץ מידי

בכל שאלה והתייעצות בנושא, נשמח לעמוד לשירותכם.

למידע נוסף וקבלת פרטים, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן