חוקר פרטי מחיר

תוכן עניינים

שוקלים להיעזר בשירותו של משרד חקירות? גם מי שאיננו מכיר או מתמצא בתחום, וודאי יודע שכל חקירה ולו הקטנה ביותר מצריכה ניתוב אי אילו משאבים לצורך נבירה והגעה לשורש האמת. על-כן גם לבלש פרטי מחיר המשתנה באופן ניכר בין תיק לתיק, גם בנושאים שעל פניו הינם זהים.

ישנן חקירות פופולריות ופשוטות יותר דוגמת חקירות בוגדים בוגדות, וישנן חקירות מורכבות וסבוכות דוגמת חקירות כלכליות וריגול תעשייתי.

במאמר הבא נבקש לפרק לגורמים את האלמנטים השונים בתיק החקירה אשר קובעים המחיר. יצוין כי מאמר זה נועד לספק מידע כללי בלבד. רק בהתייעצות מולנו ובכפוף להבאת כלל הנתונים הנדרשים לצורך הבנת היקף החקירה ומורכבותה, נוכל לתת לכם הצעת מחיר לחקירה פרטית.

כמו כן, בהתייעצות עם משרדנו יצוין כי משרד חקירות ליאור אייזינגר איננו לוקח כל חקירה, ואנו מקפידים להיות גלויים מול לקוחותינו ולהסביר מתי מדובר בתיק חשוב שמוטב לברר מה נכון ומה שקר, ומתי מדובר בתיק שהחשדות בו אינם סבירים ופשוטו כמשמעו – חבל לכם על הכסף.

בנושא מתי לא לשכור חוקר פרטי, יצרנו עבורכם את הכתבה הבאה >

כמה עולה חוקר פרטי?

טעות פופולרית היא לחשוב שחקירות פרטיות תמיד יהיו יקרות ושמורות אך ורק לחברות או בכירים. ניקח לצורך הדוגמה את תחום החקירות של בוגדים – בוגדות.

חקירה שכזו לעתים קרובות יכולה להתברר כמהירה, פשוטה וקלה. בתחומים מסוג זה, הרי שבני ובנות הזוג שאינם נאמנים בהחלט מאמינים שהם יודעים כיצד לטשטש את העקבות, אך וודאי שהם אינם עושים זאת במיומנות גבוהה, לא כזו שיכולה לחמוק מעיניו של חוקר פרטי.

עם קדימון זה, להלן האלמנטים החשובים ביותר המרכיבים חקירה פרטית, ואשר ידגימו לכם מדוע חקירות דוגמת בגידות, לא בהכרח יעלו הון תועפות.

צרו עמנו קשר (זמינות למקרי חירום 24/7)

ניתוב צוות חוקרים

למשרד חקירות ליאור אייזינגר הון אנושי מיומן ובעל ניסיון עשיר בביצוע חקירות מורכבות ופשוטות כאחד.

משרדנו עוסק בחקירות המספקות מענה חשוב למשרדי עריכת דין, חברות ביטוח, חברות כלכליות ואף גופים ציבוריים וממשלתיים. עכשיו, במקרה ובו נצטרף להקצות למעלה מחוקר אחד אשר יבחן זוגות שאינם נאמנים, הרי שהמחיר בעבור הפרויקט יעלה.

לרוב חקירה מסוג זה תיחשב לזולה באופן יחסי, וזאת לאור העובדה שהמורכבות איננה גדולה, וכי חוקר אחד בלבד יכול לספק את התוצאה הרצויה.

עתה, אם יהיה מדובר בחקירה כלכלית סבוכה ומורכבת המצריכה תפעול של צוותים, שימוש בסוכני שטח והפעלת מומחים בעלי שם בנושא המדובר (נניח חקירה טכנולוגית סבוכה), הרי שהדבר ישפיע באופן מהותי על מחיר החקירה.

משרדנו עושה את מירב המאמצים כדי להרכיב צוות חקירה המותאם באופן אישי למטרות והיעדים שהוצבו.

חקירות מקומיות אל מול בינלאומיות

אם נחזור לסעיף הראשון המתייחס לניתוב צוות החוקרים, הרי שגם חקירה מקומית יכולה במהירות רבה להפוך לפרויקט מרובה משתתפים, וזאת לאור העובדה שישנן חקירות המתקיימות במספר מוקדים במקביל.

נדגים זאת על 'עבודה פנימית' המתבצעת על-ידי עובדים הגונבים מתאגיד. בעוד שה'ראש' ממוקם באזור מסוים, הרי שאנשי השטח המבצעים את מעשה הפשיעה ממוקמים במקום אחר. את תיעוד כלל הפעילות אשר בסופו של יום מסייע לנו להרכיב פאזל של ראיות מפלילות, ניתן לבצע אך ורק עם ניתוב צוותים אל מוקדים שונים ברחבי הארץ.

עתה נוסיף אל אלמנט המרחק גם את העובדה שישנן חקירות המתבצעות גם מעבר לים. חקירות בינלאומיות מטבע הדברים מצריכות ניתוב ניכר יותר של משאבים, לינה, מזון, שינוע משאבים וציוד טכנולוגי חקירתי, הפעלת סוכני שטח מקומיים, מציאת סוכני שטח באם אין קיימת תשתית קודמת ועוד.

כמה עולה חוקר פרטי?

משאב הזמן

לחוקר פרטי מחיר המשתנה בעיקר לאור משאב הזמן המוקצה עבור החקירה.

אם נשוב אל הדוגמה של חקר בוגדים ובוגדות, הרי שאם החקירה שבוע או שבועות ספורים לצורך גיבוש די ראיות מפלילות (ולפעמים גם אפילו ימים ספורים!), כמובן שהמחיר יהיה בהתאם.

באם יהיה מדובר בחקירה סבוכה דוגמת מיפוי הכנסות ונכסים של גורם נתון למעקב או יצירת מלכודות ותכסיסים לצורך לכידת פעילות לא חוקית של חברה מסוימת, הרי שהדבר אף הוא יתבטא במחיר.

היבט המחיר השעתי בעבור הפעלת החוקרים הפרטיים ייבחן אל מול הלקוח או הלקוחה בפגישה ובסגירת הקצוות לקראת התחלת החקירה.

ציוד טכנולוגי

ישנן חקירות שכל אשר הן יצריכו יהיה לא יותר מאשר מצלמה איכותית המסוגלת להפיק תצלומים איכותיים באור יום ובחושך.

מנגד, יהיו חקירות אשר יצריכו שינוע של מכשור טכנולוגי מתקדם לרבות מכשור להאזנות, מצלמות נסתרות זעירות, מערכות מעקב, ציוד הסוואה ופרטים נוספים שקצרה היריעה מלספרם כאן, ושכחלק משיטות החקירה איננו רוצים להרחיב אודותיהם.

מורכבותו של מושא החקירה

לשאלתכם כמה עולה חוקר פרטי אנו נשיב בכמה מורכב מושא החקירה ועד כמה הוא מודע לסכנה שעורבת לו?

הרי שאדם המבצע מעשי נוכלות ללא כל טשטוש המעשים או הכרה בכך שהוא על זמן שאול, יהיה מושא חקירה קל ונוח. מנגד, נוכל אשר מבין היטב את חומרת מעשיו ואת העובדה שחוקרים פרטיים עלולים להיות על זנבו בכל רגע נתון, יפעל בצורה שונה ויידע כיצד לרדת אל מתחת לרדאר.

האם מדובר בפושע מיומן שכבר ידע אי אילו חקירות בעברו? האם כבר 'השתפשף' אל מול גורמי אכיפת החוק והוא עתה זהיר הרבה יותר? במקרים שכאלו יהיה עלינו להפעיל צוותים מיומנים יותר, או לבצע מהלכי חקירה מורכבים מרחוק.

לעתים אף נידרש למלאכת מחשבת שתסייע לנו ליצור את המלכודת המושלמת שאליה גם טובי הנוכלים ייפלו.

חוקר פרטי מחיר

האם נוכל לדעת פחות או יותר את המחיר מראש?

טיפ מקצועי: משרד חקירות שזורק מחיר לאוויר ללא כל קבלת מידע מקדים על מהות החקירה, וודאי שהוא צריך להדליק אצלכם נורות אדומות.

כפי שנאמר לעיל, לחוקר פרטי מחיר המשתנה על-פי מגוון רחב של אלמנטים שונים, כל אחד מהם יכול לשנות באופן מהותי את התמחור הסופי. כמו כן, במרבית המקרים, אין מדובר בהצעת מחיר הנקבעת מראש, כי אם הגדרה שקופה באופן מוחלט אל מול הלקוח/ה באשר להוצאות הנלוות לחקירה, האפשרות שהיא אולי תסתעף ותהפוך למורכבת יותר והעובדה כי כל חקירה יכולה להוות פתח לגילוי עוד ועוד פרטי מידע חשובים שהלקוח או הלקוחה כלל לא העלו בדעתם עם תחילת התהליך.

חוקר פרטי מחיר - צרו עמנו קשר עוד היום

למשרדנו ניסיון עשיר בביצוע וניהול חקירות מורכבות ופשוטות כאחד.

אנו איננו לוקחים כל תיק! אם יידמה כי החשדות שעמם הגעתם אלינו לייעוץ אינם מבוססים או כי מדובר בתיק שהעלות אל מול התועלת איננה מספיקה, אנו נאמר זאת לכם באופן גלוי ומוצהר.

לפרטים נוספים אודות מחיר חוקר פרטי וייעוץ ראשוני, השאירו לנו פניה באתר לצורך קבלת שיחה חוזרת או התקשרו: 03-6058605

צרו עמנו קשר (זמינות למקרי חירום 24/7)

בלש פרטי מחיר - שאלות נפוצות

ממה מורכב מחיר חקירה פרטית?

חקירה פרטית מורכבת ממספר גורמים שונים:

משך החקירה: אותה נוכל להעריך עוד בטרם התחלת העבודה.

לדוגמה, מעקב אחר בן או בת זוג לא נאמנים יהיה פשוט וקצר יותר מאשר חקירה כלכלית שמטרתה למפות את הכנסותיו ונכסיו של אדם מסוים.

אמצעי החקירה: מעקבים קלאסיים או הסתמכות על ציוד טכנולוגי. גם כאן, הדבר תלוי במורכבות החקירה ובמושא החקירה.

אזור החקירה: כך למשל, איתור נכסים בחו"ל יצריך משאבים רבים יותר מאשר נכסים מקומיים. הדבר תקף לגבי כל חקירה בינלאומית לעומת מקומית.

מהו ניסיונכם בתחום?

למשרדנו ניסיון של למעלה מ-20 שנים בענף החקירות.

כל החוקרים הפעילים מטעם משרד ליאור אייזינגר מביאים עמם ניסיון רב שנים, פעילות בשטח והתמצאות במגוון רחב של סוגי חקירות שונים: כלכליות, פליליות, בענף הנזיקין, המשפחה והגירושין, סייבר, איתור ומעקבים.

האם ניתן להתייעץ אתכם בטרם התחלת הפעילות?

וודאי, ניתן להתייעץ איתנו בכל שאלה.

נדגיש כי משרדנו איננו ממהר לקחת כל תיק, ואם יעלו בנו ספקות שמא אתם עתידים להוציא כסף רב ולשווא, אנו נעשה זאת.

מטרתנו להביא תועלת ללקוחותינו.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן