חקירות משפטיות

תוכן עניינים

משרד חקירות ליאור אייזינגר עם 20 שנות ניסיון בנושא חקירות משפטיות.

לצד מסירות משפטיות, משרדנו משתף פעולה ומבצע שירותי חקירה עבור עורכי דין במגוון רחב של התמחויות לרבות: משפחה, פלילים וחדלות פרעון.

כמו כן, למשרדנו ניסיון עשיר באיסוף ראיות קבילות בבית המשפט. בנושא זה, חשוב לזכור שיש לקבל שירותים אך ורק ממשרד חקירות אשר מוכר על-ידי משרד המשפטים ובעל רישיון.

חוקר פרטי משפטי

חקירה משפטית יכולה לגעת במגוון רחב של תחומים, שכן כל תיק חקירה טומן בחובו את הפוטנציאל של הלקוח לקבל לידיו את המסקנות והראיות, ולהחליט אם להגיש תלונה במשטרה ולנקוט בצעדים משפטיים כנגד האדם / החברה / הארגון הנחקרים.

להלן מפורטים עיקר התיקים המשפטיים בהם משרדנו מעורב באופן ישיר בהיבט המשפטי.

חקירה משפטית לעורכי דין לענייני משפחה

זהו גם ככל הנראה אחד מן התחומים היותר נפוצים בהם פעילותו של משרד חקירות ומשרד עורכי דין משתלבת יחדיו.

הפעילות שלנו מול עורכי דין לענייני משפחה נחלקת למספר היבטים:

רכוש והכנסה

הליכי גירושין שמערבים בתוכם לא מעט ממון ונכסים, יכולים גם להניע את בני ובנות הזוג לבצע מעשי רמייה שמטרתם למנוע את חלוקתו הצודקת של הרכוש. לחוקרים הפרטיים שלנו ניסיון בנושא הסתרת רכוש ואיתורו לרבות נכסי נדל"ן. נושא זה בגדול עונה לשם חקירה כלכלית, שמטרתה לאתר ולמפות את כלל ההכנסות והנכסים העומדים לרשותו של אדם. כבר היו לנו תיקים בהם בן הזוג קיבל כספים בשחור, ויצר מצג שווא על-פיו העסק שלו לא היה רווחי. בנוסף, כבר פגשנו במקרים בהם נכסים נרשמו על שם אחים ואחיות, הורים וילדים.

תשלום מזונות

מדובר בנושא שמשתלב לא אחת עם רכוש והכנסה. למשרדנו ניסיון בגיבוש ראיות בעלות ערך משפטי, המאפשרות להחליט מעבר לכל ספק, כי אכן אחד מן הצדדים הסתיר את הכנסותיו. באופן הזה, בית המשפט יכול לפסוק באשר לתשלום המזונות, באופן שתואם את מצבם הכלכלי של האובייקטים למעקב.

בוגדים / בוגדות

נושא שלמרבה הצער 'זוכה' לפופולריות מאוד גבוהה הוא אי-נאמנותם של בני הזוג, ושימוש בראיות לצורכי הליך הגירושין. תהליך חקירת בוגדים ובוגדות מתבצע בעיקר דרך מעקבים ותצפיות, ואיסוף ראיות צילום המוכיחות מעבר לכל ספק כי אכן בן או בת הזוג לא שמרו על נאמנות במהלך חיי הנישואין.

בנושא גירושין, ראו מידע נוסף במאמר הבא

משרד חקירות ליאור אייזינגר לשירותכם. למידע השאירו פניה:

חקירה משפטית לעורכי דין פליליים

אמנם זה נתפס כמו תחום מתבקש שבו משרדי חקירות מעורבים עד הראש באינספור תיקים, אולם גם עורכי דין פליליים יודעים שמדובר בהיבט רגיש מאוד.

חקירות משפטיות עבור משרדי עורכי דין פליליים יכולות גם להתברר כמזיקות. כך לצורך הדוגמה, מעקבים אחר עדים כדי להטיל ספק במהימנותם עלולה להתפרש כהצקה לעד וכשיבוש הליכי חקירה ומשפט. מיותר לציין עד כמה מהלך שכזה יכול רק להזיק לאסטרטגיית ההגנה המשפטית.

במקרים שכאלו אנו עובדים פעמים רבות כיועצים עבור עו"ד פליליים, ומוודאים שאכן המהלכים שנבצע לא ירעו את מצבו של הלקוח המיוצג.

בין המהלכים המתבצעים על-ידינו הוא איסוף של ראיות תומכות עבור הלקוח וכן בחינת האזור ואיסוף עדים.

חקירה משפטית לעורכי דין בחדלות פירעון

בנושא זה ראו את המידע המפורט בעמוד חדלות הפירעון.

ככלל, חשוב לציין שמשרדי חקירות המורשים לאיתור חדלי פירעון וכן לבדיקת אמינותם, מוכרחים להיות מוכרים על-ידי משרד המשפטים ולהיות מצוינים ברשימה הפורמלית שמפורסמת על-ידו.

בחקירות משפטיות מסוג זה, הרי שמטרתנו היא לסייע לעורך דין האמון על נושא חדלות הפרעון, ולאפשר לו לקבל חוות דעת מקצועית המאוששת או מפריכה את בקשתו של פושט הרגל להיות מוכר כחדל פרעון.

חקירה משפטית לעורכי דין בנושא ירושה

בנושא זה ראו את המידע המפורט בעמוד חקירות ירושה.

לרוב הבקשה לחקירת הונאת ירושה תוגש על-ידי לקוחות פרטים, דוגמת בני משפחה אשר סוברים שבן או בת הזוג של המנוח או המנוחה, עשו זאת רק בשביל לקבל את הכסף והרכוש, והשפיעו על המנוח/ה כאשר לא היו צלולים בדעתם.

חקירות אלו אינן מתבקשות רק לאחר פטירת המוריש/ה, אלא גם במהלך ימי חייהם אז ישנו חשד נגד אדם חדש שהחל להיות מעורב בחייהם, לטפל בהם, לגור אצלם, לקיים איתם יחסים אינטימיים ועוד.

לעתים, עורכי דין פונים אלינו בנושא זה, וזאת לאור רצונם לסייע ללקוחותיהם בשעת משבר זו.

למשרדנו ניסיון עשיר בתחום זה, תחום שלא אחת מצריך חשיבה מחוץ לקופסה וגישה יצירתית שתסייע להפיל את הנוכל/ת בפח ולהוכיח שמדובר היה במעשה שלא מתום לב.

מסירות משפטיות

חשוב לציין שמשרדנו לרוב נמנע מביצוע עבודות מסוג זה, אך יש לנו את הניסיון בכך. ההסבר הוא שזה נובע מן הרצון לנתב את המשאבים לחקירות מורכבות יותר.

באופן כללי, מסירות משפטיות לרוב מתבקשות על-ידי משרדי חקירה המתמחים באיתור אנשים, כאשר האדם הנתבע עושה מאמצים כבירים כדי לברוח מן הזימון לבית המשפט.

מן הרגע שבו החוקר הפרטי מאתר את האדם שבורח מכתב התביעה, ניתן האישור שאפשר להתחיל בהליכים המשפטיים.

דיסקרטיות מובטחת

מחפשים חוקר פרטי משפטי מיומן? צרו עמנו קשר עוד היום. חשאיות מוחלטת מובטחת.

למידע אודות חוקר פרטי משפטי, השאירו פניה באתר:

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן