בן הזוג הסתיר נכסים אצל ילדיו

בן הזוג הסתיר נכסים אצל ילדיו

כאשר אנחנו מדברים על ביצוע חקירות כלכליות, רבים נוטים לחשוב שכל החקירות סובבות סביב שותפים עסקיים או ריגול תעשייתי. בפועל, חקירות כלכליות יכולות להידרש עבור מקרים הרבה יותר 'פשוטים' ומוכרים ובראשם מככבים הליכי גירושין.

לא אחת, הפרדת כוחות בין בני זוג איננה מסתיימת בהבנות וברוח שלווה, ועד מהרה היא הופכת לסכסוך עמוק וקשה, כזה שגם גורם לאחד מבני הזוג להתחיל ולהערים על השני כדי שלא להתחלק ברכוש ובהכנסה.

להלן דוגמה למקרה של חקירה כלכלית אליה נדרש משרד חקירות ליאור אייזינגר, חקירה שלולא הייתה מתבצעת, תמונת מצבה הכלכלית של האישה הייתה משתנה מן הקצה אל הקצה.

הבעל, חברת הניקיון ותמונת המצב הכלכלית

אישה שעמדה להתגרש ידעה שלבעלה יש חברה מסוימת שעוסקת בתחום של חומרי ניקיון.

למרבה הצער זה כל מה שהיא ידעה, כיוון שלאורך כל השנים, בהיותה עקרת בית, היא הייתה מנותקת מהיקף ההכנסות של בעלה. היא חשדה שבעלה עובד בשחור, אך היא מעולם לא ניגשה לזה עד לבוא הרגע שבו הנישואין החלו להתפרק.

כאשר הנישואין עלו על שרטון, בעלה הביא לשולחן תמונת מצב על-פיה החברה בקושי הרוויחה. כפי שהבעל הציג את הדברים, היה נראה שמצבו הכלכלי בכי רע, ושמדובר לא אחרת בתיק גירושין רגיל בו הוא מחליט שכדי להקל על האישה הוא שוכר דירה ומתרחק מן הבית שעבורה הוא השאיר.

האישה הלינה שאין הדבר יכול להיות: "אני גרה בבית חדש, בלי משכנתא, באחד מאזורי הנדל"ן המבוקשים ביותר. כיצד הדבר ייתכן?" ואז היא פנתה למשרדנו.

חיפוש הרכוש הנעלם

מיד עם קבלת התיק התחלנו בביצוע מעקבים ובחקירה כלכלית מקיפה שמטרתה לחשוף את הנכסים וההכנסות של הבעל.

בתהליך הדרגתי, הילדים המשותפים של הזוג שהיו דיי בגירים, הצטרפו ועברו לגור עם האב למעט בת אחת שעברה לגור בשכירות. האישה חיפשה את הרכוש הנעלם בניסיון ובתקווה שאולי בכל זאת חברת הניקיון שבעלה מראה ששנים לא הרוויחה כלום, אולי בכל יש משהו שיצדיק את אורח החיים אותו הם סיגלו לעצמם לאורך תקופה ארוכה.

לאחר פעולת חשיפה ממושכת וביצוע מעקבים, התברר שהבת הגדולה שוכרת דירה ושהדירה הזאת רשומה ע"ש אחותה בת ה-16, והדירה השכורה שבה מתגורר האבא גם כן רשומה ע"ש אחד מילדיו הקטינים.

בואו נבהיר את תמונת המצב הנוכחית: 2 דירות במרכז הארץ, במקום בעל ביקוש רב, התגלו במהלך החקירה ככאלו הרשומות לא פחות ולא יותר על שמן של נערות בגיל ההתבגרות. שווי של דירה אחת כזו הוא מעל 2 מיליון שקלים! בערים מבוקשות ובאיזורים חדשים לגמרי. בפועל הוא רכש אותם והאישה כלל לא ידעה על קיום הדירות.

יש להצלחות שלנו סיבה. תנו לנו לעזור גם לכם:

המידע הוגש לעורך דינה של האישה

את המידע והראיות שאספנו, ליקטנו לתוך דו"ח מסודר שהוגש אחר כבוד אל עורך הדין. בעזרת הממצאים שהחוקרים הפרטיים מטעם ליאור חקירות אספו, עורך הדין הוכיח שהדרך היחידה לקנות את הדירות היו מהכספים המשותפים, ובאופן אוטומטי בת הזוג זכאית למחצית משוויין של הדירות. זאת בנוסף כמובן לדירה שבה התגוררו בעודם יחד. הנה כבר 3 דירות של כמה מיליונים טובים שפתאום התחלקו יופי בין בני הזוג.

חשוב להבין: האישה מצאה את עצמה לבד בבית. בתהליך גירושין בלי מקור הכנסה. ממצב שכזה, השקעה בחקירה מקצועית הובילה לשינוי פני הדברים מן הקצה אל הקצה.

מרגישים שבן או בת הזוג מסתירים מכם דבר מה? בוגדים או אולי מסתירים רכוש / חשבונות בנק סודיים? פנו אלינו עוד היום ויחד נחתור למציאת האמת.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן