איש עסקים מצליח? לא כזה מגיע לגירושין

איש עסקים מצליח? לא כשזה מגיע לגירושין

מאבקי גירושין יכולים להוציא גם מהאנשים ה"תמימים" ביותר את המעשים השפלים ביותר.

במשרד חקירות ליאור אייזינגר אנחנו יכולים להעיד שלא משנה אם צברנו כבר למעלה מ-20 שנות וותק בתחום ולא משנה גם אם יעברו עוד עשור או שניים, תמיד נמצא את עצמנו מופתעים ממהלכים שאנשים עושים, כל זאת כדי להסתיר כספים ורכוש.

להלן סיפור הצלחה של משרדנו בו נדרשנו להבין כיצד איש עסקים מצליח לפתע מציג תמונת מצב עגומה למדי באשר לסטטוס הכלכלי שלו.

אין לי כסף

איש עסקים מצליח מאוד נכנס למאבק גירושין מכוער עם אשתו ואמר באופן נחרץ את הטענה שאין לו כסף.

בבדיקה שעורך דין המשפחה ערך יחד עם האישה, באמת התברר שכמעט ולא היה רשום על שמו של איש העסקים דבר. למעט דברים ממש בסיסיים, הרי שהמצב כפי שהדברים נראים, מעיד על סטטוס כלכלי ירוד.

בצעד של ייאוש בטרם בית המשפט יפסוק על חלוקת רכוש שאיננה תואמת את המצב האמיתי בשטח, משרד עורכי הדין פנה למשרדנו בבקשה שנערוך חקירה כלכלית מקיפה אודות הבעל.

מי שיער ששם כדאי לחפש?

האמת? לפעמים חקירות מורכבות מגיעות אל הפתרון דווקא מתוך חשיבה יצירתית. במקרה הזה, החשיבה היצירתית שלנו הובילה אותנו לשער שהבעל עשה מעשה שלא ייעשה.

חשבנו וצדקנו; במעקבים ותצפיות התברר שלאיש העסקים יש אח שסובל מפיגור שכלי וההתנהלות סביבו הייתה די משונה. בהיותו סובל מפיגור שכלי, הרי שאף אחד לא טרח כלל לבדוק מה יש עליו והאם יש בידיו נכסים שונים. כשביקשנו לערוך על האח חקירה כלכלית, לא מעט גבות הורמו לנוכח הבקשה התמוהה. אבל ביקשנו, התעקשנו וצדקנו.

התברר שהאח עם הפיגור השכלי הוא לא אחר מאשר אדם עתיר נכסים. מתברר שאיש העסקים ניצל את מצבו של האח לאינטרסים האישיים שלו.

מפתיע? ובכן גם אם זה מעורר בנו סלידה, הרי שמעשיהם של לא מעט נוכלים כלל לא מפתיעים אותנו.

יש להצלחות שלנו סיבה. תנו לנו לעזור גם לכם:

למה דווקא הוא בחר באח?

קודם כל, הרי שמדובר במקום האחרון שאותו אנשים ירצו לחקור. מי יחשוב שאדם אשר זקוק לסיעוד וסובל מ-100% נכות, יהיה דווקא אחד מהאנשים העשירים ביותר בסביבה.

יתרון נוסף הוא שאם האח נפטר, הרי שאחיו הוא היורש באופן טבעי. הסיכון שהאח הגדול לקח (כלומר איש העסקים) הוא לא שמישהו היה יכול כאן להשתלט על האח הקטן ולשכנע אותו להוריש את זה למישהו אחר. האח עם הפיגור השכלי בין כה וכה נתון לאפוטרופוס והוא לא יכול היה לקבל החלטות לבדו.

הנושא הובא לעורך דינה של בת הזוג ומשם שחלוקת הרכוש השתנתה באופן ניכר.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן