חוקר פרטי לפוליגרף

חוקרים פרטיים

תוכן עניינים

ליאור אייזינגר משרד חקירות מקצועי, מביא עמו רקורד של למעלה מ-20 שנות ניסיון בפעילות בילוש וחקירה בשטח.

לרשותכם צוות חוקרים וחוקרות מיומנים, הנכונים להירתם לכל משימה ולכל תיק מורכב ופשוט כאחד.

חוקר פרטי לפוליגרף מאפשר למצוא תשובות לשאלות חשובות, שדורשות הוכחות חותכות. המכשיר הייחודי הזה מאפשר לבדוק האם אנשים דוברים אמת או שקר, והתשובות מהוות ראייה בהליכים פליליים שונים. בדיקות פוליגרף הן כלי עזר מהימן ויעיל במגוון חקירות, ובמשרד חקירות ליאור איידינגר, אנו מבצעים בדיקות מקצועיות מהסוג הזה. אם אתם צריכים לגלות מידע מפיהם של חשודים, בדיקת פוליגרף עשויה לתת לכם את התשובות, וזה מה שעליכם לדעת עליה.

מה זאת בדיקות פוליגרף?

פירוש המילה "פוליגרף" הוא פולי-רב, גרף-רישום. כלומר הבדיקה הזו מודדת ורושמת תגובות שונות של האדם הנבדק. מכונות פוליגרף כיום הן משוכללות יותר מאי פעם, ועל פי מחקרים שנערכו ברחבי העולם, דיוק התוצאות עומד על 98%. המטרה של מכשירי פליגרף היא לבחון את התגובות הפיזיולוגיות הלא רצוניות של נבדקים.

במהלך הבדיקה, מחברים את הנבדק/ת למכשיר פוליגרף, ושואלים אותו/אותה סדרה של שאלות. התגובות לשאלות נמדדות על ידי המכשיר במהלך הבדיקה. הדיוק של הבדיקה נובע מכך שלגוף ישנן תגובות לא רצוניות שהאדם לא יכול לשלוט בהן. כאשר נמצאים במצבי לחץ ומנסים לשקר, מערכת העצבים האוטונומית של הגוף מגיבה בהתאם.

מה הן אותן תגובות? שינויים בלחץ הדם, שינויים במוליכות חשמלית של העור ושינויים בערוצי נשימה. מכשיר הפוליגרף מתרגם את התגובות האלו לגראפים, הידועים כ"צ'ארטים", והאדם שמבצע את הבדיקה מנתח את תוצאותיה. חוקר פרטי לפוליגרף הוא אדם המתמחה בביצוע בדיקות מהסוג הזה, וכן בניתוח של התשובות המתקבלות בבדיקה.

כיצד מתבצעת בדיקת פוליגרף?

בדיקות פוליגרף צריכות להתבצע על ידי מומחה פוליגרף בלבד. אותו מומחה מקבל ממזמין הבדיקה חומר רקע שנוגע לבדיקה, חומר רקע אשר מסייע לבוחן לבנות מערך שאלות. בתחילת הבדיקה הבוחן יבצע זיהוי של הנבדק שיושב מולו. הבדיקות האלו מתבצעות בחדרים אטומים ככל שניתן כדי למנוע חדירת רעשים וגירויים חיצוניים שעלולים להשפיע על מהלך הבדיקה.

במהלך התשאול הבודק ישאל את הנבדק שאלות שמטרתן לבחון את מצבו הבריאותי והנפשי של הנבדק/ת. המטרה היא לבחון האם נבדקים מתאימים וכשירים לבצע בדיקה שכזו, וכן לבחון את יחסם של נבדקים לבודקים.

בתחילת התשאול הבודק ישאל שאלות פשוטות, קצרות וברורות בשפתו של הנבדק. השאלות חייבות לא להשתמע לשני פנים, ולהיות עם תשובה חד משמעית ככל שניתן. התשאולים מתבצעים בפורמט של שאלות עם תשובות של "כן" ו"לא". במהלך הבדיקה נרשמות התגובות הפיזיולוגיות של הנבדק במכשיר הפוליגרף, ובתום הבדיקה הבודק מנתח את הצ'ארטים שהתקבלו.

מתי כדאי לבצע בדיקות פוליגרף?

חוקר פרטי לפוליגרף נותן שירות במגוון בדיקות; בכל הנוגע לחשדות בפשעים, בדיקת פוליגרף נפוצה כאשר יש חשד בגניבת מידע וריגול תעשייתי. בנוסף, מעסיקים רבים מזמינים את הבדיקות האלו כדי לבצע בדיקות רקע לעובדים פוטנציאליים ולבדוק מהימנות תעשייתית.

במקרים שבהם תיקים מסוימים מגיעים למשפט, בדיקת פוליגרף מאפשרת לקבל חוות דעת מומחה, ולבצע בוררויות שונות.

בדיקות פוליגרף מתבצעות גם במקרים פרטיים; כאשר יש חשד לבגידה על ידי בני זוג, חשד להסתרת כספים, או חשדות אחרים שעולים במהלך מערכת יחסים.

בכל המקרים האלו בדיקות פוליגרף מאפשרות להגיע לאמת בצורה שאינה משתמעת לשני פנים, ולקבל את כל המידע הנחוץ לביצוע החלטות חשובות.

בדיקות פוליגרף מהימנות זה משרד חקירות ליאור אייזינגר

מזה למעלה מ-20 שנה שמשרדנו מתמחה בחקירות פרטיות מכל הסוגים, לרבות חקירות באמצעות פוליגרף. אנו מעניקים שירות מקצועי לאנשים פרטיים ועסקים כאחד, ומבצעים בדיקות פוליגרף מדויקות ומהימנות. אם יש לכם שאלות לא פתורות, אנו זמינים לספק לכם שירות מקצועי בכל עת, עם כלי לגילוי אמת וחוקרים מקצועיים בתחום.

לשיחה עם חוקר פרטי מוסמך:

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן