איך מוכיחים הסתרת כספים בגירושין?

ברוכים הבאים למשרד חקירות פרטי ליאור אייזינגר, המביא עמו ניסיון של למעלה מ-20 שנים. אנו מציעים שירות אישי ומקצועי, זמינות מידית לכל חקירה. בחקירות הבוחנות הסתרת כספים ו/או רכוש במסגרת הליכי גירושין, אנו מעניקים את שירותינו הן למשרדי עורכי דין לדיני המשפחה והגירושין והן עבור זוגות המצויים בהליך גירושין.

למרבה הצער, הסתרתו של רכוש ו/או כסף הינה תופעה רווחת אשר מתרחשת בהליכי גירושין המתאפיינים בסכסוך עמוק וקשה.

בן או בת הזוג הזוג פועלים להסתרתו של הרכוש או הכסף למען חלוקה לא שווה בעת תביעת הגירושין, וכן לעתים גם עבור פגיעה בתשלומי המזונות. 

יצירת מצג שווא שכזה, יכולה בהחלט להוביל לתוצאות משפטיות שונות בתכלית, ועל-ידי חקירה מאומצת המגישה את מסקנותיה תוך שהיא מגובה בראיות קבילות משפטית, יכולה לשנות את התוצאה הסופית מן הקצה אל הקצה.

תרחישי חקירה נפוצים

להלן מספר היבטים שונים בהם אנו פוגשים באופן שגור בעת חקירת הסתרת כספים בהליכי גירושין.

הסתרת כסף בשחור

נציין מטעמי נוחות את הבעל כזה המסתיר את הכסף בשחור לאור העובדה שזהו המקרה הנפוץ ביותר, ועם זאת נסייג את דברינו ונאמר לשם הפרוטוקול, כי נתקלנו גם במקרים בהם הדבר נעשה על-ידי האישה.

הבעל, לרוב מתפעל עסק עצמאי, ומקבל כספים בשחור זאת לצד הכנסות המוכרזות אל מול רשויות המס. אם נשים בצד את עבירת המס הקשה, הרי שהכנסת הכספים בשחור מייצרת מצג שווא באשר לגובה ההכנסות, דבר אשר יכול להשפיע על החלטותיו של בית המשפט לענייני משפחה / בית הדין הרבני.

נוסף על כך, הסתרת הכספים שהוכנסו בשחור, יכולה לייצר הון עבור אחד מן הצדדים, הון עליו לא יתחלקו שווה בשווה.

הסתרת נכסי מקרקעין

חקירות גירושין הנוגעות להסתרת כספים יכולות גם להתבטא בנכסי מקרקעין המגלמים בתוכם הון רב.

חקירות נדל"ן שכאלו יבקשו להתחקות אחר נכסים הרשומים על שמו של אדם אחר, ולמעשה הם שייכים לבעל או האישה המבקשים להונות את הצד השני ולהסתיר את הנכסים המצויים בבעלותם.

היו מקרים מעולם, וכבר פגשנו באינספור ניסיונות הונאה בדמות רישום שם הדירה על שמם של ילדים המבקשים לקחת צד בין האבא לאמא, וכן בעל אשר רשם את דירתו על שמו של אחיו שסבל מפיגור שכלי, ובכך ניסה לייצר נושא רגיש סביב הנכס.

רכוש נוסף

אנו נוהגים לומר כי כל תיק חקירה הוא עולם ומלואו, ולו ישנם מאפיינים הנכונים רק לו.

בחקירות הסתרת כספים בגירושין ניתן לגלות אינספור ניסיונות שונים, מתוחכמים יותר ומתוחכמים פחות, שמטרתם היא לשנות באופן מוחלט את החלטותיו של בית המשפט.

מטבעות וירטואליים, שותפות בעסקים שונים, אתרי סחר כאלו ואחרים ועוד – הרכוש יכול לעטות על עצמו מסכות רבות, ולבסוף הוא מגולם בכסף.

לקבלת מידע וייעוץ ראשוני, השאירו פניה:

גיבוש ראיות

חשוב לציין כי מטרתה של החקירה איננה נועדה אך ורק להראות כי צד אחד אכן עשה את מה שעשה, אלא גם להוכיח זאת ולגבות זאת בדמות ראיות קבילות משפטית.

כמשרד חקירות מורשה, אנו מביאים עמנו ידע בטכניקות חקירה, זאת לצד בקיאות בחוק הישראלי המאפשרת לנו לגבש ראיות קבילות באופן חד-משמעי בבית המשפט.

זוהי מטרתה של החקירה, ובמהלך שיחת הייעוץ הראשונית שנערוך עמכם, נבקש להבין אם אכן נוכל לצלוח במשימה. אנו דוגלים במתן שירות יעיל ובשקיפות מלאה.

ייעוץ מידי

משרדי עריכת דין לדיני משפחה כמו גם אנשים פרטיים המצויים בהליך גירושין ושעלה בהם החשד, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר מידי, וחוקר פרטי מטעם המשרד יענה על כל שאלה, ויבחן יחד אתכם את אופן החקירה הנדרש.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן