האזנות לטלפון נייד

תוכן עניינים

חוששים שמאזינים לכם לשיחה? זו יכולה להיות תחושת בטן (ומוטב שתסמכו על האינטואיציה שלכם למרות שהיא לא מדע מדויק), וזו יכולה להיות הפרעה בקו שמאותת לנו שמשהו איננו כשורה.

לרוב כאשר נחשוד שמא מאזינים לנו לטלפון, יהיה לכך בסיס. למעט פירנויות כאלו ואחרות, הרי שאם אדם חושש שמאזינים לו, אז הרי שהוא נושא עמו מידע חשוב או שצבר לו אי אילו 'אויבים' או יותר נכון מתחרים, שישמחו לשים את ידם על מידע כזה או אחר.

חשוב לדעת: האזנות סתר הן לא חוקיות. חד וחלק. ישנן תוכנות ואמצעים זדוניים טכנולוגיים נוספים אשר נגישים לכול, וצוות החוקרים שלנו מומחה באיתור אמצעי האזנה, ונטרולם.

איתור ציתות לטלפון - מה החוק אומר?

התקנת אמצעי ציתות נחשבת לעבירה פלילית ובגינה ניתן להטיל ענישה כבדה ואף מחמירה.

אדם שהתגלה כי האזין לשיחה דרך אמצעים לא כשרים, מסתכן בלא פחות מחמש שנות מאסר בפועל.

ואם חשבתם שחוקרים פרטיים נמצאים 'מעל החוק', אז הרי שהטעות היא גדולה. גם משרדי חקירות מקצועיים מחויבים לחוקי מדינת ישראל, וביצוע עבירה שכזו מסכנת את החוקר הפרטי באיבוד רישיונו.

באם אתם שוקלים ומצאתם אותנו כדי להתקין אמצעי ציתות, דעו שהחוק איננו עומד לצדכם. בנוסף, הצגת ראייה משפטית שמסתמכת על ציתות ושאיננה נעשתה על-ידי גורמים מורשים, פשוט תהא ראייה לא קבילה. בזבוז של זמן, משאבים וכן הסתכנות אדירה בהסתבכות עם החוק.

האזנת סתר לטלפון נייד: האם מצותתים לי לשיחה?

איך יודעים אם מאזינים לי לטלפון? כדי לאושש או להפריך את תחושת הבטן שלכם, תוכלו לנקוט במספר צעדים שיאפשרו לכם להבין אם אכן יש מישהו שהתקין מתקן או תוכנת ציתות לטלפון או לא.

שינוי במהירות הטלפון 

האם הטלפון שלכם מתחיל להתנהג בצורה איטית מהרגיל? נכון שטלפונים חכמים בדרך כללים מתחילים להאט את הפעילות שלהם בהדרגה בגלל עדכוני תוכנה וכדומה, אך לתוכנות ציטוט שמותקנות על הנייד, יכולה להיות השפעה מאוד מידית ומשונה על הטלפון. אתם בהחלט תזהו שינוי מידי. חשוב שתנסו לכבות ולהדליק כמובן, אך ייתכן שאפילו בשלבי הכיבוי וההדלקה, תשימו לב להתנהגות חריגה במהירות התגובה של הנייד.

הפרעות על הקו

למרבה המזל, זהו אחד הכשלים היותר פופולריים כאשר מצותתים למספר טלפון. נסו לשים לב אם אתם שומעים רעש משונה בזמן שאתם מדברים, מעין תקתוק שחוזר על עצמו. לעתים אם יהיה מדובר בהתקן שיהיה בתוך הנייד שלכם, ייתכן שאפילו הוא ירעיש.

בטרייה מתרוקנת מהר

האם הבטריה של הנייד שלכם מסתיימת עוד לפני שהתחלתם את היום? אם אתם שמים לב לשינוי קיצוני גם בבטרייה ולא בצורה הדרגתית, הרי שייתכן שמשהו או מישהו מתעסק לכם בטלפון ושואב את מרבית המשאבים.

משרד חקירות ליאור אייזינגר לשירותכם. למידע השאירו פניה:

כיצד נוכל לסייע לכם?

למשרדנו צוות של חוקרים פרטיים מיומנים בנושאים טכנולוגיים הנוגעים למעקב ואיסוף מידע.

לצד העובדה שמשרדנו מתפעל טכנולוגיות שונות (הכל בכפוף לחוק ואיננו יכולים לצותת לאדם עם כל הצער שבדבר), אנו גם מספקים שירות נגדי לאיתור פעולות מעקב וציתות. אם אתם מרגישים שמישהו מבצע מעקבים אחריכם, או חוששים שמא מצותתים לכם לטלפון, הרי שאנו כאן כדי לגלות ולחשוף את שורש האמת.

לצד גילוי המעקב או הציתות שמתבצע עליכם, אנו גם נפעל, על-פי בקשתכם, לחשוף את מי שביקש לאסוף את המידע. דבר הנפוץ בעיקר בריגול תעשייתי.

גיבוש ראיות להגשת תלונה

נזכיר שציתות לטלפון הוא פעולה לא חוקית, והיא רשומה בסעיפי העונשין של מדינת ישראל.

ביצוע עבירה שכזו דינה עלול להיות עד 5 שנות מאסר בפועל. כדי לאפשר לכם להגיש תלונה במשטרה, אנו נגבש ראיות מספקות וחותכות שמטרתן להוות ראיות מוצקות וקבילות בערכאות המשפטיות.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן