בדיקת רקע לחברה

חוקרים פרטיים

תוכן עניינים

ליאור אייזינגר משרד חקירות מקצועי, מביא עמו רקורד של למעלה מ-20 שנות ניסיון בפעילות בילוש וחקירה בשטח.

לרשותכם צוות חוקרים וחוקרות מיומנים, הנכונים להירתם לכל משימה ולכל תיק מורכב ופשוט כאחד.

בין שמדובר בקבלה של עובדים חדשים או כניסה לעסקים עם חברה אחרת, מידע שווה לכוח. כאשר אין לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו כדי לבצע החלטות עסקיות, אתם עלולים לבצע החלטות שגויות עם השפעות ארוכות טווח. בדיקת רקע לחברה עוזרות לעסקים למנוע טעויות כאלו, ובמשרד חקירות ליאור אייזינגר אנו מספקים שירותי חקירה מתקדמים לעסקים. אם אתם עומדים בפניי צעד עסקי וזקוקים למידע מהימן, אצלנו תוכלו לקבל שירות חקירות מקצועי לכל מטרה.

מתי מומלץ לבצע בדיקת רקע לחברה?

בדיקת רקע לחברה מומלץ לבצע בשני מקרים עיקריים:


בדיקת רקע לעסקים עבור שיתופי פעולה פוטנציאליים


הטבע של העולם העסקי הוא להתפתח ולהתקדם, וחלק בלתי-נפרד מכך הוא שיתופי פעולה בין עסקים, כמו מיזוגים. לפני שמבצעים מהלכים עסקיים עם עסקים אחרים, זה חיוני לבצע עליהם בדיקת רקע יסודית. במקרים רבים, עסקים מוסרים מידע לעסקים אחרים לפני שיתופי פעולה כאלו ואחרים. למרבה הצער, המידע שנמסר הוא לא תמיד מהימן, ולכן חשוב לבצע בדיקה משלכם.

באמצעות בדיקות רקע לחברות, ניתן לבדוק דירוג אשראי ומידע פיננסי של חברות, לבדוק האם לעסק כזה או אחר יש עבר פלילי ומדוע, וכן לבדוק אם העסק שאתם שוקלים לשתף עמו פעולה נמצא בחובות כלכליים.
המידע הנ"ל עוזר לעסקים למנוע בעיות לטווח הארוך, ואף מציל חברות רבות מבעיות פיננסיות הרסניות.

בדיקות רקע לעובדים פוטנציאליים

ישנם לא מעט מקומות עבודה שחלק מהעבודה בהם כרוך בשימוש במידע רגיש. בין שמדובר במידע בטחוני או פיננסי, עסקים חייבים להיות בטוחים שהם שוכרים עובדים מהימנים שלא יעבירו מידע הלאה. מלבד קורות חיים, זה חיוני לבצע בדיקת רקע לעובדים לפני קבלתם למשרה. בדיקת רקע מקצועית לעובדים במשרד חקירות ליאור אייזינגר תאפשר לכם לאמת קורות חיים של עובדים פוטנציאליים, לבדוק האם יש להם עבר פליל, לבחון את מצבם הפיננסי, ולגלות מידע חשוב נוסף.

ביצוע בדיקות רקע לעסקים

שתי הדוגמאות מעלה הן רק שתיים מהסיבות לביצוע בדיקת רקע לחברה; בחינה של תביעות וחופשות, גילוי של ריגול עסקי, בדיקה של עובדים לפני קידום, ופעולות עסקיות נוספות דורשות לבצע בדיקת רקע עבור חברות.

כדי לקבל מידע מהימן ככל שניתן, חשוב שיהיו לכם את האמצעים המתקדמים ביותר לחקירות מסוגים שונים. למרבית העסקים אין אמצעים שכאלו, וכאן בדיוק נכנס הצורך בחקירה של משרד חקירות מקצועי.

במשרד חקירות ליאור אייזינגר אנו מבצעים חקירות מתקדמות ממגוון סוגים: חקירות של עובדים חדשים, חקירות של עובדים קיימים, חקירות של עסקים אחרים, וחקירות נוספות.
לרשותנו ציוד בדיקה מתקדם שמאפשר לנו למצוא מידע מהימן ומדויק. האמצעים הטכנולוגיים שעומדים לרשותנו, לרבות גישה למקורות מידע רגישים, מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו מידע עבור מגוון חקירות, ולהיות שקטים ובטוחים שהם מקבלים מידע מדויק.

מלבד זאת, ביצוע רקע באופן עצמאי היא לא תמיד אפשרית מבחינה חוקית. חקירה ובדיקת רקע מקצועית דורשת לא רק מקורות מידע אמינים, אלא גם אישור חוקי לבצע פעולות מסוימות. במשרד חקירות ליאור כל החוקרים שלנו הם בעלי רישיון חקירות פרטיות מטעם משרד המשפטים, כך שכל החקירות שאנו מבצעים עומדות בכל החוקים הנדרשים, וניתן להשתמש בהן כראיות חוקיות במקרה הצורך.

צרו עמנו קשר

אם אתם זקוקים לשירות בדיקת רקע לחברה, אנו כאן עבורכם. למשרדנו ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום החקירות, ואנו מספקים שירותים ללקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות. בדיקות הרקע שלנו מהירות, מהימנות ומקצועיות, והן מאפשרות ללקוחותינו לקבל מידע חיוני עבור החלטות לטווח הקצר וגם הארוך.

לשיחה עם חוקר פרטי מוסמך:

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן