בדיקת פוליגרף לעובד

בעלי עסקים רבים מתמודדים עם לא מעט סוגיות במקום העסק שלהם – לרבות אמינות העובדים. ישנם עסקים שצריכים להיות עם אצבע על הדופק כדי לוודא שהעובדים אינם עוברים על החוק ומתכננים לפגוע בעסק בכל דרך שהיא. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות בדיקת פוליגרף לעובד. כדי להגיע לשורש העניין,  בליאור משרד חקירות זמין לכם שירות חקירות מקצועי שיכול לחסוך לכם זמן, כסף וגם לא מעט עוגמת נפש.

סוגי בדיקות פוליגרף לעובדים

בדיקת פוליגרף יכולה לשרת מטרות רבות. מטרתה היא לבדוק את האמת ולבחון את נאמנותם ומהימנותם של עובדים פוטנציאליים וגם עובדים נוכחיים. מעסיקים רבים משתמשים בבדיקות האלו למספר מטרות, לרבות:

בדיקת פוליגרף לפני קבלת עובד חדש

מקומות עבודה רבים כוללים עבודה עם מידע מסווג, ולכן חשוב לבחור בקפידה עובדים שניתן לסמוך עליהם. בנוסף, במשרות הכרוכות בניהול כספים – זה חיוני לבדוק את המהימנות של עובדים פוטנציאליים. כדי לעשות זאת, ניתן לבצע בדיקת פוליגרף מקדימה לפני קבלה לעבודה כזו או אחרת. בבדיקות האלו ניתן לבחון אם עובדים פוטנציאליים הם דוברי אמת בנושאים שונים, והם ניתן יהיה לסמוך עליהם במשרה שאליה הם מועמדים.

בדיקות פוליגרף תקופתיות

בדיקת פוליגרף לעובד אחת לתקופה גם היא חשובה בעסקים רבים. לפני קידום או באופן רנדומלי – ארגונים וחברות רבות מבצעים בדיקות פוליגרף תקופתיות לעובדים. לבדיקה הזו יש מספר מטרות, כאשר החשובות ביותר הן בחינת נאמנות העובדים לאורך זמן, וגם כאמצעי הרתעה. כאשר עובדים רואים שנערכות בדיקות פוליגרף לעתים, הם יודעים שהם נמצאים תחת עין בוחנת.

כתוצאה מכך, הסיכון שעובדים ימעלו בכספים או יעשו דברים שמזיקים לעסק/ארגון הם נמוכים.

בדיקת פוליגרף בעת חשד בעובד מסוים

למרבה הצער, יש לא מעט מקרים שבהם עובדים נחשדים בביצוע עבירות מסוימות במקום העבודה. מעילה, גניבה של כסף/סחורה ומסירה של מידע חסוי הם בין הנפוצים ביותר במקומות עבודה (ראו גם גניבת מידע ממקום עבודה). אם אתם חושדים שעובד או עובדים מסוימים ביצעו מעילה או עבירה כלשהי, יש לכם את הזכות לעשות להם בדיקת פוליגרף. לפני בדיקה שכזו, תצטרכו להודיע לעובדים החשודים על כוונתכם לבדוק אותם.

במקרים רבים, ההודאה תייתר את הצורך בבדיקה. מדוע? מפני שעובדים שאכן ביצעו מרמה יודו בעבירה אם תרחף מעליהם בדיקת פוליגרף. אם העובדים אינם מודים, ייתכן שהם יעשו טעויות מסוימות שיגרמו לכך שתגלו את המרמה ביתר קלות במהלך בדיקת הפוליגרף. בנוסף, יש לבדיקות האלו אפקט הרתעה חשוב. עובדים אחרים שרואים כי מעילה, גניבה או כל עבירה אחרת אינם עוברים בשתיקה יחשבו פעמיים לפני שהם יעברו על החוק.

בדיקת פוליגרף לעובד עם ליאור משרד חקירות

בדיקות פוליגרף נחשבות למהימנות במיוחד, אך חשוב לציין שהן אינן קבילות בבית משפט. כלומר הבדיקות האלו יסייעו לכם לעשות בדק בית ולבדוק אילו עובדים ביצעו עבירות. בליאור משרד חקירות זמינים לכם שירותי חקירות מתקדמים שיעזרו לכם לגלות האם אכן בוצעו פשעים בבית העסק שלכם ומי ביצע אותם.

המשרד שלנו מתמחה בהתקנת תשתית מעקב יעילה, תחת מגבלות החוק, שתעזור לבדוק את פעילות העובדים שלכם. בנוסף, אם אכן עולה חשד שעובדים מסוימים עברו על החוק או פגעו איכשהו בעסק שלכם – אנו זמינים לביצוע חקירה מעמיקה בנושא.

המשרד שלנו מעניק שירותים מקצועיים לאנשים פרטיים ועסקים מזה 20 שנה, עם אחוזי הצלחה ללא תחרות. 

משרד החקירות שלנו מתמחה בחקירות והונאות משלל סוגים – החל מבגידות וחקירות אישות ועד להונאות כלכליות. 

אם עלה בכם חשד שעובד מסוים מעד במילוי תפקידו – אנו זמינים לכם. אם אתם מעוניינים למנוע בעיות עתידיות – אנו נשמח לסייע לכם כדי לדאוג שאתם וגם העסק שלכם לא תיפגעו.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן