איתור פושטי רגל

תוכן עניינים

משרד חקירות ליאור אייזינגר מעמיד צוות של חוקרים פרטיים מנוסים עבור משרדי עורכי דין הנדרשים לאיתור פושטי רגל ולבדיקת מצבם הכלכלי.

לרשותנו הון אנושי מקצועי, ידע מקיף בנושא (ראו נושא חדלות פרעון באתרנו), טכנולוגיות, אנשי שטח וניסיון של למעלה מ-20 שנים. כל אלו מאפשרים לנו להשיג תוצאות מהירות ומדויקות.

מתי נדרש לאתר פושטי רגל?

חשוב לנו לציין במעמד זה שמרבית המבקשים להתחיל בהליך חדלות פירעון, עושים זאת באמת ובתמים כדי להבריא כלכלית וכדי להסדיר את חובותיהם אל מול נושיהם באופן נכון יותר.

למרבה הצער, ישנם מי שיורדים אל המחתרת וכל זאת כדי שלא להסדיר את חובותיהם או כדי למשוך זמן. עבור הנושים הרי שמדובר בעוול של ממש, ואי מימוש פירעון החבויות עלול לפגוע בהם פגיעה כלכלית אנושה.

פושט רגל ירד למחתרת? פנו אלינו עוד היום:

המומחיות שלנו

למשרדנו ניסיון עשיר באיתור חייבים בכספים, תוך שימוש באמצעי מעקב שונים ובחיפוש אחר קצוות חוט שיאפשרו לנו לאתר את עקבותיו של פושט הרגל.

שיטת חקירה שמסייעת לנו רבות במאמצי האיתור הינה חקירה כלכלית פיננסית. מטרתה של חקירה זו היא לאתר ולחשוף את כל פעילותו הכלכלית של האובייקט למעקב. לא אחת, אי-טשטוש פעילויות כאלו ואחרות מאפשרות לנו לבצע איתור מדויק ומהיר, ולהביא את הסאגה שנראתה בתחילה מורכבת, אל סיומה.

האמצעים העומדים לרשותנו

ניסיוננו הרב באיתור אנשים, לא היה מתאפשר אלא בזכות הון אנושי איכותי ולמוד ניסיון.

כלל החוקרים הפרטיים העובדים בשירות משרד חקירות ליאור אייזינגר, נבחרו בקפידה והם מביאים עמם ידע רב וכן יכולת אלתור וחשיבה מחוץ לקופסה. ברגעים בהם מדובר בזמן הדוחק בנו לאחור, הרי שיכולות יצירתיות הן לא אחת המסלול הנכון אל עבר הפתרון.

אנו עושים שימוש בטכנולוגיות מעקב מתקדמות ומנוסים בביצוע מעקבים מתוחכמים אשר אינם מעוררים כל חשד. חשוב לדעת שכל פעולה חשודה עלולה לגרום לאדם שירד אל המחתרת, רק להיעלם אף יותר, ולעתים הדבר לא רק שיפגע במאמצי החקירה אלא גם יוביל למבוי סתום.

דיסקרטיות מובטחת, לאיתור פושטי רגל פנו אלינו עוד היום:

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן