איתור זהות בעלים של קרקע

משרד חקירות ליאור אייזינגר מעניק שירותי חקירה לאיתור זהותם של בעלי זכויות על קרקעות, וזאת מטעם צרכים שונים ומשתנים.

משרדנו עובד אל מול עורכי דין המבקשים לאתר את זהות הבעלים לצורך נקיטת הליכים משפטיים לרבות הגשתן של תביעות, וכן מול גורמים פרטיים המעוניינים לבחון היבטים שונים אל מול בעלי הקרקעות וגורמי עניין נוספים.

יצוין כי משרדנו הינו משרד חקירות מורשה מטעם משרד המשפטים, ואנו מבצעים חקירות בהתאם לניתן בתחיקותיה של מדינת ישראל.

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה והתייעצות.

סיבות ונסיבות להזמנת החקירה

המקרים הינם מגוונים ורבים, לרוב הם מתבקשים כאשר ישנו גורם המעוניין לקיים אינטראקציה עם בעלי הקרקע לצורך נקיטת הליכים משפטיים. על-כן אנו מספקים את שירותינו בין היתר עבור משרדי עורכי דין וכן עבור חברות ביטוח.

בין הצרכים והנסיבות מהם נובעות החקירות ניתן למנות:

  • גורם מוניציפלי אשר מבקש להבין למי שייכת הקרקע לצורך ביצוע עבודות תשתיתיות וכן במידה וישנם אי-סדרים כאלו ואחרים הנדרשים לנקיטת צעדים משפטיים והסדרים ביורוקרטיים.
  • כאשר מדובר בקרקע אשר הובילה לאירועים מסוימים עמם גורמים מבקשים לבוא בחשבון מבחינה ביטוחית. כך היה לנו מקרה ובו חולות נסחפו משטח מסוים לאור גשמים מרובים והובילו לנזקים משמעותיים לחווה סמוכה.
  • מטרדים העולים מתוך הקרקע לרבות פסולת המושלכת שם ללא כל בקרה, מטרד רעש וכיוצא בזאת.
  • בן או בת זוג המבקשים להסתיר נכסים במסגרת הליך גירושין
  • וכן גורמים המבקשים לערוך חקירות נדל"ן לגיבושן של עסקאות מקרקעין ולהבין מיהו הגורם אליו יש לפנות.

לצד אלו, יש לציין כי ישנן עוד נסיבות רבות ומשתנות המובילות גורמים עסקיים, ממשלתיים ופרטיים לפנות אלינו לצורך איתור בעלים על קרקע, ואנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לייעוץ ראשוני.

לקבלת מידע וייעוץ ראשוני, השאירו פניה:

האם לא ניתן לאתר זאת באמצעים מקוונים נגישים?

בשלב הייעוץ הראשוני, אנו בהחלט נבחן אם תוכלו לאתר את זהות הבעלים על הקרקע בשיטת 'עשה זאת בעצמך', ובכך לחסוך לכם כסף רב, וכן לאפשר לנו להתרכז במאמצי חקירה עבור תיקים המצדיקים זאת.

במידה ולא ניתן יהיה לאתר את הנכס בטאבו או במנהל מקרקעי ישראל, הרי שייתכן ואכן תידרש חקירה לאיתור הזהות של בעל הזכויות על הקרקע.

יש לציין כי במקרים רבים עולים פרטים חלקיים על בעל הקרקע; בנסיבות אלו הרי שאנו מתבקשים לרוב לאתר פרטים נוספים אודות זהותו של האדם, לרבות תעודת זהותו וכן מקום מגוריו, וזאת לצורך הגשת תהליכים פורמליים דוגמת כתב תביעה.

במקרים רבים, זהות בעל הקרקע מחייבת גם את איתור כתובתו, שכן בהיעדר קיומה של כתובת מגורים, הרי שלא ניתן לנקוט בהליכים משפטיים ולערוך את השילוח המשפטי הנדרש.

כיצד ניתן לאתר את זהות בעל הזכויות על הקרקע?

רבות משיטות החקירה שלנו הינן חסויות שכן מדובר בשיטות עבודה, ועם זאת, אנו יכולים בהחלט לספר כי לעתים עולה הצורך בפתרונות יצירתיים ויצירת תחישים שונים המובילים את הגורם הנדרש לחשוף את זהותו.

כך למשל, אם נפקוד את הקרקע מטעמים שונים, דבר אשר יוביל גורמים הנוגעים אל הקרקע לפנות אלינו לבחון את מעשינו. יש לציין כי איננו נוקטים בשיטות פסולות דוגמת הסגת גבול, ועל-כן אנו מודיעים לכל לקוח ולקוחה המבקשים לערוך חקירה, כי יש להיאזר בסבלנות.

דרך יצירת תרחישים שונים דוגמת הגעתנו כגורמים המבקשים לערוך תיקון, או לבחון את התשתיות הקיימות באזור וכיוצא בזאת, אנו מגיעים אל הגורם הראשי שהוא למעשה בעלי הזכות על הקרקע.

מהו משך הזמן הנדרש עד לאיתור הבעלים?

הדבר עשוי להשתנות באופן ניכר בין תיק לתיק, וזאת בהתאם לנסיבות ובהתאם למורכבות המקרה המדובר.

ישנם תיקים בהם אנו יכולים להביא את התשובות המפורטות עבור כל הנדרש, בתוך זמן קצר ובמלאכה מועטה, וישנן חקירות המצריכות התוויית אסטרטגיית חקירה, ויצירת תמהיל של תהליך מפורט אשר יוביל בסופו של דבר לאיתור הפרטים הנדרשים.

אודות המשרד

משרדנו מעניק שירותי חקירה למעלה מ-20 שנים, ועושה זאת תוך שהוא נסמך על הון אנושי איכותי, וותיק ומיומן.

שירותינו ניתנים למנעד רחב של לקוחות, מפרטיים, דרך עסקיים ועד לגורמים מוניציפליים וממשלתיים המבקשים לגבש פרטים אודות גורמים מסוימים.

בכל שאלה והתייעצות, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה ונשוב אליכם במהרה.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן