חוקר פרטי ייעוץ בטחוני לעסקים וארגונים

כל ארגון גדול מעסיק בדרך כלל קצין ביטחון, אשר תפקידו לוודא כי כל העובדים מוגנים מבחינה ביטחונית. לצורך כך הוא אחראי על ביצוע סקר סיכונים, כתיבת נהלי עבודה והטמעתם בארגון, הדרכת עובדים לגבי תפקוד בכלל ולגבי התנהגות בחו"ל, חקירת אירועים בהם חל ניסיון לפגוע בעסק או בעובדיו, למנוע אירועים פליליים, בדיקת מהימנות עובדים ועוד. עליו ליצור מערכת הגנה שתהווה מעין חומת ביטחון, אבל כזאת שאין בה פרצות. כמובן שאפשר לשכור לצורך כך איש מקצוע אשר כל ייעודו יהיה זה, אולם אפשר לבצע את הכל במיקור חוץ, ולזכות בהרבה מאוד יתרונות נוספים:

  • מקצועיות – מי שמספק את שירותי הייעוץ הביטחוני גם הוא קצין ביטחון במקצועו, והוא יעמיד את כל הידע והניסיון שלו לטובת הלקוחות שלו.
  • חיסכון כספי – כאשר בוחרים במיקור חוץ, קצין הבטיחות יכול לתת מענה על פי הצורך ולא בהכרח במשרה מלאה, מה שיכול לחסוך כסף לארגון, ולא מעט.
  • פעולות חוצות גבולות ושפה – כאשר בוחרים במשרד חקירות על מנת לספק שירותי ייעוץ ביטחוני, משיגים גם את האפשרות לחקור מקרים, במידה שמתרחשים, וגם לבצע חקירות ופעולות ביטחון במישור הבין לאומי.

למעשה, כאשר פונים אל משרד חקירות אפשר לקבל מטריית שירותים שיכולה להיות רלוונטית לפעמים, לרבות בדיקות פוליגרף, ביצוע האזנות סתר לטובת איתור מעילות ושירותים משלימים נוספים שמסייעים להשיג את מרב הביטחון לארגון ולעובדיו.

אנחנו בליאור חקירות פרטיות מספקים שירותי ייעוץ בטחוני מקצועיים הניתנים על ידי קצין בטיחות מוסמך ומנוסה, תוך התאמה מדויקת של השירות לצרכים שלכם.
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה ראשונית צרו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן