איתור חייבים / חייב מסרב לשלם

חוקר פרטי לאיתור סרבני תשלום וחייבים

מישהו חייב לך כסף, אך אינו משלם. הוא טוען שאין לו כסף, ואתה לא יודע אם להאמין לו. אנחנו נוכל לספר לך מה באמת יש לו.

ליאור משרד חקירות מתמחה באיתורם של חייבים בכספים תוך היעזרות בהון אנושי איכותי של צוותי בילוש וחקירה, ציוד טכנולוגי מתקדם וטכניקות איתור המספקות תוצאות איכותיות ומהירות. 

בעל החובות ירד למחתרת?

מרביתנו נוטים להאמין שחייבים ירדו למחתרת אם יחששו לחייהם, אך בפועל בעלי חובות חומקים מנושים ישרים ושומרי חוק, וכך מותירים אותם חסרי אונים.

אדם שחייב כסף ואיננו מעוניין להשיבו יכול להוכיח יכולות מרשימות למדי בירידתו למחתרת, והקושי לאתרו הוא עצום ורב. משרדנו פועל אל מול גופים רשמיים וצבר ניסיון עשיר באיתור חייבים המסרבים לשלם את חובותיהם.

לרשותנו ציוד טכנולוגי וידע מקצועי המסייע לאתר את עקבותיהם של החייבים ואט אט להתחקות אחר צעדיהם. לא אחת אנו רותמים את יכולותינו בחקירות כלכליות אשר מאפשרות לבדוק עקבות של הוצאות אשראי ושימוש בנכסים שונים אשר יכולים להדליק נורות אדומות.

חקירות כלכליות אלו יכולות גם לסייע בבדיקת הרקע של החייב. האם טענותיו על כך שאיננו יכול לפרוע את החוב נכונות? או שמא הוא מחזיק בנכסים והון נזיל? רק הנסתר על הגלוי, ובעזרת חקירה מאומצת ומקצועית אנו נרד לשורש העניין.

תיאום ציפיות

ישנן חקירות לאיתור סרבני תשלום שנחשבות לפשוטות וקלות, ומנגד ישנן חקירות שמסתעפות והופכות לסבוכות ומורכבות.

נדגים זאת על ל' שנואש מלמצוא את א' החייב לו כספים רבים. ל' פנה אלינו לאחר שהרים ידיים והיה מלא ציפיות לאתר את החייב במהירות וביעילות. עד מהרה החקירה גלשה אל מעבר לגבולותיה של ישראל, כאשר עקבה אחר עקבה הובילה למקום מחבואו בחו"ל.

במקרים שכאלו, הרי שמדובר בחקירה מורכבת אשר הצריכה הפעלת קשרים מעבר לים וביצוע מעקבים על-ידי חוקרים פרטיים.

אנו ערוכים לכל פרויקט, אך חשוב לנו להסביר ללקוחותינו כי חקירת איתור חייבים יכולה להיות מורכבת ולהצריך משאבים רבים.

מנגד, ייתכן מאוד שהחקירה תתברר כפשוטה וקלה. כך שחקירה אחת תתפרש על פני מספר חודשים, ומנגד חקירה אחרת תימשך מספר ימים בודדים בלבד. 

האם כדאי לפנות על אדם חייב למשטרה?

חשוב לנו לציין כי משרדנו פועל בכפוף לחוק ואיננו לוקח את החוק לידיים. אנחנו ממליצים בחום לפנות קודם כל לגורמי אכיפת החוק כדי לברר את נסיבות המקרה.

עם זאת, לא אחת, לקוחותינו מגיעים אלינו לאחר שפנייתם למשטרה לא העלתה תוצאות חיוביות. במקרים בהם המשטרה איננה מקצה את משאביה כדי לסייע בנידון, הרי שמשרדנו מספק שירות פרטי וממוקד בו אנו מאתרים את החייבים ויורדים לשורש העניין עד לקבלת התוצאות הרצויות.

ניתן לראות לא אחת בחדשות על מעשי רמייה בהם נוכלים חייבים כספים רבים ושהמשטרה איננה מסייעת בנידון. אם גם אתם קולעים לסטטיסטיקה זו, משרדנו עומד לשירותכם.

באילו תרחישים כדאי להיעזר במשרד חקירות?

דוגמה מאוד בולטת באיתור חייב בכספים ניתן למצוא בתיקי גירושין בהם בן הזוג חייב בתשלום מזונות ולמעשה מוריד פרופיל ונעלם.

מקרים רבים נוספים שבהם משרד חקירות יכול לסייע באיתור אדם החייב כספים הינם: נוכל אשר ביצע רכישה ונעלם מבלי לבצע את התשלום (נניח בעסקאות גדולות דוגמת נדל"ן), משרדים המספקים שירותי הלוואה חוץ בנקאית ושמבקשים הון עתק רק לפתיחת תיק ואז נעלמים עם הכסף ועוד מגוון רחב של מעשי נוכלות.

מקרים מורכבים אף יותר אשר מצריכים התערבות ישירה של משרד חקירות הינם כאשר יש אינדיקציה על כך שהאדם החייב ברח ומסתתר בחו"ל. במקרים שכאלו, הרי שהמלאכה היא מורכבת ומצריכה שינוע צוותים מקצועיים וציוד, קבלת מודיעין מאנשי שטח מקומיים והרכבת פאזל של מידע לצורך התחקות אחר החייב שנעלם.

זה הזמן לחשוף את האמת, השאירו פניה ונדבר:

שאלות נפוצות

אם הגעתם לסיטואציה שבה אתם שוקלים להיעזר במשרד חקירות, אז מרבית הסיכויים שמי שחייב לכם כסף החליט להוריד פרופיל "כאילו ובלעה אותו האדמה".

גורמי אכיפת החוק לרוב לא ינתבו משאבים לפעולות איתור שכאלו, ולכן ניתן לקבל שירות מידי ויעיל מטעם משרד חקירות מקצועי.

וודאי. 

החל מהרגע שאנחנו נכנסים לתמונה, מטרתנו היא לאתר את החייב בכספים וגם לגבש כנגדו את הראיות הנדרשות. עם הגשת הדו"ח המסכם שלנו יהיה לכם די ראיות כדי להגיש תביעה.

לרשותנו מומחיות של למעלה משני עשורים באיתור אנשים החייבים כספים, ונשמח לסייע לכם ולייעץ לכם על דרכי הפעולה שיגדילו את הסיכויים לפרוע את החוב.

אם יש צורך – אנו מגיעים גם לבית המשפט.

כמשרד חקירות מורשה, אנו מחויבים לבצע אך ורק שיטות חקירה המותרות על-פי חוק ושנקבעו על-ידי משרד המשפטים.

לרשותנו הון אנושי מובחר, יכולות טכנולוגיות ושיטות חקירה לדליית מידע אשר יסייע לנו לאתר את האדם החייב ולספק את מלוא המידע החקירתי אודותיו

יצוין שלמשרדנו ניסיון בחקירות כלכליות שמטרתן למפות את הנכסים, ההכנסות וחשבונות הבנק של אדם או חברה. נתון זה יכול לסייע כאשר מדובר באדם המנסה להתנער מחובותיו ולשדר תמונת מצב כי הוא איננו מסוגל לפרוע את החוב.

כל החקירות הנערכות על-ידי משרדנו מתבצעות בדיסקרטיות מוחלטת.

לייעוץ ומידע השאירו פנייה:

או התקשרו:

זמינות 24/7

דילוג לתוכן