חוקרים פרטיים חוקר פרטי בלש פרטי חקירות משרד חקירות חקירות פרטיות חקירות חקירות חקירות חקירות חקירות חקירות פרטיות


מדוע יש צורך במומחה פלילי (מז"פ) ?

נוכחותו של המומחה הופכת לקריטית כאשר מטרת החקירה היא פלילית משפטית. מומחה פלילי הוא חלק בלתי נפרד מחקירה בעלת אופי פלילי, אשר במהלכה יש ראיות פיזיות הקשורות לזירת האירוע, חקירה זו אשר מטרתה הפרכת ראיות התביעה או ביסוס טענות התביעה.

במידה והינך מעוניין להשיג הרשאה במשפט, להגן על לקוח או לסייע למשטרה להרשיע חשוד - המומחה הפלילי עשוי להפוך לאיש מקצוע בעל חשיבות עליונה.

חשיבותו הבלעדית של המומחה הפלילי במהלכו של פשע טיפוסי, נניח כי מדובר במשרד או בדירה, הינה כאשר החשוד מגיע לזירה ומשאיר אחריו עקבות. עקבות אלו יכולות להיות טביעות אצבע, נשירת שיער, סימני שבירה וכדומה, אשר יזוהו מאוחר יותר על ידי המומחה הפלילי שלנו. במידה והפשע כלל שימוש בנשק חם, נשק זה ישאיר בזירה סימני זיהוי רבים, כאשר בנוסף, המומחה הפלילי יידע כיצד לטפל בראיות שבידי המשטרה. כמו כן, יוכל המומחה הפלילי להצביע על הנקודות בהן גרסת התביעה אינה מתיישרת עם הראיות הפיזיות בשטח, ראיות שנאספו על ידי המשטרה. רק חוקר בעל ניסיון פלילי ומשפטי עשיר ידע כיצד לנהל חקירה מסוג זה.

לעיתים, כוחות המשטרה שמטפלים באירוע אינם מבצעים את המלאכה כנדרש. במידה והזירה טופלה ע"י אנשי משרד שאינם מכירים את השטח היטב - ראיות חשובות עלולות ללכת לאיבוד. ראיות וכיווני חקירה, אלו שיכולים להוכיח את חפותך, את חפותו של הלקוח שלך, או לסייע לך להשיג הרשאה.
במידה והינך מעוניין בייעוץ פלילי, או בחקירה מקצועית שתוכל לסייע לך גם בבית המשפט, לא מן הנמנע כי הינך זקוק למשרד חקירות ולמומחה פלילי שיצטרף לצוות החקירה.

טלפון 24 שעות ביממה: 03-6058605    מען:יגאל אלון 98, תל אביב.  דואר אלקטרוני: lior-pi@zahav.net.il       מכתבים: ת.ד. 22331, תל אביב, מיקוד 61222