ליאור חקירות - משרד חקירות פרטיות מוביל
חוקרים פרטיים חוקר פרטי בלש פרטי חקירות משרד חקירות חקירות פרטיות חקירות חקירות חקירות חקירות חקירות חקירות פרטיות


שירותי ייעוץ פלילי (מז"פ)

כאשר שוכרים את שירותיו של עורך דין, מצפים להתמסרות טוטאלית לפענוח התיק ורצון עז להוכיח צדקת דרך, וכך גם הם פני הדברים מנקודת מבטו של עורך הדין, או הסנגור, סטנדרט החקירה הרצוי בעבורו יהיה גבוה ביותר מהרף אותו הציבה המשטרה או המתאים לבתי המשפט.

ניהול חקירה בעלת גוון פלילי הכוללת את סיועו של מומחה פלילי משתמע כדבר טבעי ביותר ולא מן הנמנע, בדיוק כשם שהמשטרה פועלת יד ביד בעזרתם של מומחים פליליים.

שירותיו של המומחה הפלילי אינם מסתכמים רק בעבודת שטח, אלא הן כיועץ צמוד לאורך כל החקירה. המומחה הפלילי, על סמך ניסיונו המקצועי והעשיר, יעריך את הראיות וינתח את חומר החקירה הנמצא אצל הפרקליטות. כמו כן, ניתן לבנות "חוות דעת מומחה" שנוגעת לנסיבות המקרה, לאחר הבדיקה ראשונית זו. תוך בחינה מעמיקה של הממצאים, המומחה הפלילי עשוי לאתר כיוון חדש המספק את צרכי הלקוח, בעוד שלפרקליטות ולמשטרה יש את הכיוון שלהם.

שרותינו כוללים ייעוץ והכוונה מקצועית בנוגע לאפשרויות החקירה וסיכויי ההצלחה. הייעוץ המקצועי נעשה בהתאמה פרטית עבורכם תוך ביסוס חוות דעת משוקללות שנרכיב מן הממצאים. שירות זה ניתן כחלק משירותי המשרד עבור לקוחותינו הזקוקים לסוג מסוים זה של טיפול. עורכי דין, לדוגמא, זקוקים לסוג זה של ייעוץ כדי להתאים את החקירה בשטח למה שמתרחש בבית המשפט. שירותי הייעוץ מתאימים עבור תיקי ניסיון לרצח, האשמה ברצח, הריגה, שוד, אונס, ירי, דקירה, תאונות דרכים ועוד. ייתכן ולא כל הלקוחות הפרטיים יזדקקו לשירותיו של המומחה פלילי, ובעזרת ייעוץ מקצועי והכוונה ניתן לבדוק את מידת נחיצותו כל מקרה לגופו.

מדוע יש צורך במומחה פלילי (מז"פ)?
בדיקות מעבדה - למי הן נחוצות?
 

טלפון 24 שעות ביממה: 03-6058605    מען: לה גוורדיה 7, תל אביב     דואר אלקטרוני: lior-pi@zahav.net.il       מכתבים: ת.ד. 22331, תל אביב, מיקוד 61222

ליאור משרד חקירות © כל הזכויות שמורות. האתר נבנה ע"י פייג'רס-דיזיין.קום   המגן - מרכז סיוע לילדים ונוער במצוקה