ליאור חקירות
חוקרים פרטיים חוקר פרטי בלש פרטי חקירות משרד חקירות חקירות פרטיות חקירות חקירות חקירות חקירות חקירות חקירות פרטיות


סיפורי הצלחה

 

פרשת קופת חולים מאוחדת:
מעטים הם החוקרים אשר יכולים לזקוף לזכותם חשיפה של פרשיות אשר הובילו לתוצאות שכאלו. בחודש יולי 2007, בעקבות חקירה שהזמין לקוח, חשפנו פרשיית שחיתות בקופ"ח מאוחדת.
לבקשת הלקוח הועברו ממצאי החקירה בליווי צילום סמוי שערכנו לידי מספר גורמים, ביניהם לתחקירני תוכנית "מבט לחדשות" בערוץ הראשון. כתבה בעניין שודרה בערוץ הראשון בחודש ספטמבר 2007. שלוש שנים לאחר מכן, בחודש נובמבר 2010 בתום חקירה של מבקר המדינה, שנמשכה יותר משנתיים וחצי, פשטה המשטרה על משרדי קופת חולים מאוחדת, ביצעה מעצרים ותפסה ממצאים. אלו הצילומים שהובילו לחקירת מבקר המדינה.
נאמנות עובדים:
מעסיק ששם לב להתנהגות חריגה ביותר של עובדים בתפקיד מפתח בחברה, הזמין חקירה.
במהלך החקירה התברר כי בעודו עובד כשכיר, העובד הקים אתר אינטרנט בו הציע שירותים המתחרים למעסיק. במקביל עמד העובד בקשר עם אנשי כלבוטק, ביניהם התחקירן רון כהן, וסייע בידם לפגוע במעסיק. במהלך החקירה תועד צוות כלבוטק כאשר הוא מצלם את הכתבה, מדריך ומצלם את אחד המשתתפים בכתבה. העובד עצמו תועד במהלך מפגשים שקיים עם תחקירן כלבוטק, רון כהן. כאן ניתן ליראות כיצד נתפס צוות כלבוטק במצלמות החוקרים.
איננו יכולים לחשוף את כל החקירות שביצענו. רוב החקירות הינן חסויות מן הסתם ולעולם לא יפורסמו. אנו מייצגים כאן רק חלק קטן מהפרשיות בהם טיפלנו, רק את אותו חלק מאותן פרשיות שהגיעו לתקשורת. הפרסומים כולם בוצעו לבקשת מזמין החקירה.

דוגמאות נוספות למקרים עליהם עבדנו:

מקרה לדוגמא - איסוף ראיות הגנה

מקרה לדוגמא - סכסוך שכנים

מקרה לדוגמא - מהימנות עובדים

מקרה לדוגמא - השגת ויתור תביעה

חשדות בחיי הנישואין וחקירות פיננסיות

איתור מציל חיים במקום ליל הסדר
 

טלפון 24 שעות ביממה: 03-6058605    מען: לה גוורדיה 7, תל אביב.  דואר אלקטרוני: lior-pi@zahav.net.il       מכתבים: ת.ד. 22331, תל אביב, מיקוד 61222

הזכויות שמורות.