חוקרים פרטיים חוקר פרטי בלש פרטי חקירות משרד חקירות חקירות פרטיות חקירות חקירות חקירות חקירות חקירות חקירות פרטיות


טיפול ביחיד, בזוג ובילדים

נכנסת לעימות בינוני עם בן/בת הזוג. אתה מרגיש פגוע. זה לא בהכרח אומר שצריך להפעיל חוקר פרטי. הפעלת חוקר פרטי במקרה כזה עשויה לשבור את מעגל האמון ביניכם, ומכאן, הדרך לגירושין שעשויים להיות מיותרים - קצרה.

המסגרת המשפחתית היא מעגל הבנוי על אמון שברירי. כולנו עוברים תקופות קשות, ולעיתים האמון ההדדי מתרופף. בסיטואציה שכזו, הדרך להתדרדרות הקשר קלה ביותר. חשוב להבין כי לא בכל סיטואציה בה קיים חוסר אמון יש לערב משרד חקירות. זוגיות והורות הן נושאים מורכבים הניתנים ללמידה. לפעמים, גם כאשר הזוגיות משתבשת – יש עוד סיכוי להציל את הקשר, במידה ורוצים בכך.

במידה ואינכם מעוניינים לפרק את הקשר, התערבות של משרד חקירות וחוקרים פרטיים יכולים להקשות על אפשרויות השיקום. כיום, בעזרת טיפול וייעוץ זוגי, ניתן לרכוש כלים לתקשורת בונה ולחזק קשרים שעלו על שרטון. הדבר הופך לחשוב ביותר במידה וישנם גם ילדים בתמונה, שכן התערבות של משרד חקירות יכולה להשפיע גם עליהם. יש לשקול את הנושא, במקביל להחלטה בנוגע להתערבות של חוקרים פרטיים, מומלץ לפנות לגורם מקצועי שידע לכוון אתכם במסלול המתאים. אם תחליטו כי אתם מעוניינים לחזק את הקשר ולבנות את מסגרת האמון מחדש, איש מקצוע יכול ללוות אתכם ביחד, או לחוד, ולפעול לכך שתשיגו את המטרה אליה אתם חותרים.

גם במקרים בהם ברור כי אינכם מעוניינים בהמשך הקשר, סיוע מקצועי, לאחר ביצוע החקירה, הוא הדרך הנכונה. טיפול משפחתי יכול לעזור לכם לבנות קשרים חדשים בעתיד וכן לבנות קשר חיובי עם הילדים ועם בן/בת הזוג לשעבר מומלץ להשתמש בכל הכלים המקצועיים, תחת מסגרת של טיפול, תוכלו להעלות את הנושאים המטרידים אתכם ולקבל החלטות.

לקבלת ייעוץ מקצועי חינם ניתן לפנות אל שולה גל, בטלפון 052-8306630 או בכתובת shoulagal@gamil.com. אנו ממליצים בחום על שימוש בגורמים מקצועיים שיוכלו להכווין אתכם במסלול הנכון. משרד חקירות יכול לסייע לכם להשיג את המטרה, אך במידה ואינכם מעוניינים לפרק את הקשר חשוב להיעזר במטפל משפחתי כדי להמשיך מוסמך כדי לגבש את המטרה המתאימה ולהבין טוב יותר מהן האפשרויות השונות העומדות בפניכם.

טלפון 24 שעות ביממה: 03-6058605    מען:יגאל אלון 98, תל אביב.  דואר אלקטרוני: lior-pi@zahav.net.il       מכתבים: ת.ד. 22331, תל אביב,